Problem z grą need for speed prostreet demo

WSZtm , on właśnie jest najlepszy. Nie kompresuje więc nie ściąga tak proca na siebie. A najlepiej jest ustawić zapis klatek tyle ile mamy w grze.

Tak, odpaliłem.

Wszystko dałem na off, roździeloczość 640x480 i się jeszcze tneło (no może nie tak jak w tym filmiku który podałem w którymś temacie o NFS: PS).

Ps NFS: PS to totalna klapa, będzie się liczył tutaj bardziej lepszy samochód niż umiejętności kierowcy.

No tak myślałem. Że lepszy jest to może i nie ale jest jeden co nie nagrywa dźwięku. Ale i tak więcej ludu chwali Frapsa .

Pytanko, mam bartona latajacego jako 3000+, 2 GB Ramu, ATI 1950Pro…i mam problem z tym NFSem…czy go odpale w 640x480 czy w 1680x1050 chodzi niemalże tak samo…słabo…gra przycina sie co mnie wiecej sekunde…tak jak by dogrywal czy cos,dziwne zachowanie, tak jak by po stronie sterowników czy cos…ktos mial podobny problem? moze go rozwiazal? inne gry np test drive ultimate chodzi bez problemów…

Ludzie z jakimi tu kartami graf. mi wyjeżdżacie ??? Ja mam GeForce 8800 GFX 768mb ram i sie nie chwale :stuck_out_tongue: Mam klocka 4,8 GHz i sie nie chwale :stuck_out_tongue: A za kompa dałem całego z monitorem itp. dałem 8,700zł

No więc tak…

GFX to jakaś najnowsza seria ?

Myślisz że Celeron jest dobrym procesorem ?

Dla porównania …Celeron D podkręcony do granicy 5.53GHZ… jest słabszy od marnego Semprona 2.6Ghz. W Battlefield 2 to różnica ok 50 FPS

Pokaż mi sklep co sprzedaje ten dysk.

Oj nie lubie jak przychodzą dzieciaki i piszą bzdury … kłamiąc przy tym nielicho… i robiąc z siebie idiotów.

No ta… 6 tysięcy dałeś chyba za " darmo " :slight_smile:

Witam mam taki problem z grą Need for speed prostreet gre zainstalowałem i jak sie uruchamia to robi sie czarny ekran i przestaje sie ładować tylko taki czrny ekran zostaje… i jak nacisne alt+Tab to czarny ekran ie miniaturyzuje i pojawia sie błąd o nazwie “Shader Error” a w jego treści pisze tak: “Unable to find technique Skid in shader fx\worlddecal.dex” i jak nacisne ok i nacisne na zminiaturyzowaną gre to pojawia sie szary obraz tak jak by sie gra dalej ładowała i po chwili słychać dźwieki jak by jakiegoś filmiku (jak samochody jeźdzą) a następnie gra wychodzi do windows’a i wyskakuje :wyślij raport o błędach… a wygląda to tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ee … cbf4f.html Może to wina że mam za słaby komputer? mam Athlon 2200 512ram ddr 400mhz grafike GeForce4 Ti4200 64mb chociarz kolega pare postów wyżej napisał że udało mu sie uruchomic ta gre na tej grafice… Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Nie rób kpin.

Zmień kompa i wtedy wróć.

Jeszcze kwestia czy oryginał czy pirat

Wątpie że byś kupował oryginała… na taki komputer.

a u mnie

System operacyjny Microsoft Windows XP Professional

Dodatek service pack systemu operacyjnego Dodatek Service Pack 2

DirectX 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

Płyta główna:

Typ procesora Intel Celeron D 336, 2800 MHz (21 x 133)

Nazwa płyty głównej Nieznane

Mikroukład płyty głównej VIA P4M800 Pro

Pamięć fizyczna 1024 MB

Typ BIOS’u Award (11/04/05)

Port komunikacyjny Port komunikacyjny (COM1)

Port komunikacyjny Port drukarki (LPT1)

Ekran:

Karta wideo RADEON 9200 PRO Family (Microsoft Corporation) (128 MB)

Karta wideo RADEON 9200 PRO SEC Family (Microsoft Corporation) (128 MB)

Akcelerator 3D ATI Radeon 9250 (RV280)

Monitor Samsung SyncMaster 177N/710N/MagicSyncMaster CX701N/CX711N [17" LCD] (HMDLA10832)

Multimedia:

Karta dźwiękowa VIA AC’97 Enhanced Audio ntroller

Co musze wymiec lub nie musze