Problem z grą podejrzewam że przegrzewa sie grafika


(Pawel Ryglicki) #1

O tuż mam taki problem w grze crysis warhead gdy gram na wysokich detalach po pewnym czasie obraz staje się czarny a następnie wywali mi błąd i jestem na pulpicie jak gram na niskich detalachi średnich nic takiego nie ma podejrzewam że przegrzewa mi się karta ale nie ma w niej żadnych odczytników by sprawdzić temperature


(Slq Babe) #2

Hmm mozesz sprobowac zainstalowac nTune. Ktory umozliwia tworzenie loga co dzieje sie obecnie z grafika.. + pomiar temp. Mozesz sprawdzic w stresie w grze na max detalach co powoduje to wylaczenie gry. Moze w logu bedzie zapisane cos istotnego. Masz na grafice silentpipe czy radiator + wiatrak?

Wg. mnie moze to tez byc wina gry w jakiś sposób jesli grafika by sie przegrzewała w moim przypadku bylo tak ze komputer sie zawieszszal i reset gdy temp byla zbyt wysoka.

Przetestuj na jakiejs gierce z podobna grafika na max detalach.


(Pawel Ryglicki) #3

Ok spróbuje skołuje se jakomś podobną gre a na karcie jest wentylator w radiatorze z wielu ocen tej karty było to że się przegrzewa wrzuce ci screena jak wygląda chłodzenie [http://www.komputronik.pl/Karty_graficz ... ,id,51613/](http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/PCI_Express_x16/chipset_nVidia/GeForce_serii_8000/GeForce_8800_GS/GeForce_8800_GS_Gainward_384MB_TV 1x_DVI HDMI_PCI_E_/pelny,id,51613/)