Problem z grą przeglądarkową

Witam!Posiadam laptopa firmy Asus z procesorem duo core 1,6.Od pól roku gram w grę przeglądarkową której nie trzeba instalować.Jest to gra Dark Orbit (http://www.darkorbit.com) i korzysta ona z Adobe Flash Player. Problem jest taki że gdy mam otwarte okno z grą to wykorzystanie procesora wzrasta gwałtownie do przedziału 70-100% ,a gdy grę schowam na pasek zadań to wykorzystanie procka spada prawie do zera.Korzystam z Firefoxa ale na IE dzieje się to samo.Pogram z godzinę i zaczyna się włączać chłodzenie.Sprawdzałem temperaturę procesora programem Everest i pokazuje mi ok.90-95 stopni.Czy możliwe jest żeby gra przeglądarkowa pochłaniała tyle mocy procesora?Boję się o procesor żeby się nie usmażył.Może ktoś z Was mi wyjaśni lub sprawdzi u siebie tę grę, bo to trochę dziwne żeby taka gra miała wielkie wymagania.

Pozdrawiam! !!

Ja bym przeczyścił laptopa, ale jak jest na gwarze to w ten sposób ją stracisz więc oddaj ją na nią jak ma i powiedz że się grzeje.

lucash ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif