Problem z grą Stubbs The Zombie

Dzień dobry chciałem sobie pograć w Stubbs The Zombie lecz gdy włączam grę pojawia mi się POZA ZAKRESEM PRACY 53.6 kHz/85Hz posiadam oryginalną grę oraz monitor LG W2234S

Z góry dziękuje za pomoc

sprobuj tego

kliknij prawym na pulpicie na wlasciwosci wejdz w zakladke ustawienia pozniej zaawansowane potem zakladka monitor i upewnij sie czy jest ustawione na 60 hz jezeli nie jest przestaw na 60

Posiadam Viste Home Basic jak by coś i dałem 60 Hz i dalej nic. Pisze POZA ZAKRESEM PRACY 53.6 kHz/85Hz

Najwyraźniej rozdzielczość ustawiona w grze oraz przypisane jej odświeżanie jest nieodpowiednie dla Twojego monitora. Spróbuj zmniejszyć rozdzielczość oraz odświeżanie w grze i wtedy spróbuj.

jak się zmniejsza odświeżanie w grze ??

Dodane 16.04.2009 (Cz) 20:49

zmieniłem rozdzielczość ekranu i dalej nic

Dodane 16.04.2009 (Cz) 20:53

gdy włączam tą grę to słyszę dźwięk ale nie widzę nic tylko te napisy POZA ZAKRESEM PRACY 53.6 kHz/85Hz

Nie rozdzielczość ekranu. Niestety nie pamiętam jak było w tej grze, ale zapewne w katalogu z grą jest jakiś plik typu *.ini który posiada zapisane ustawienia. Ofc może go tam nie być, każda gra jest różna. Co możesz zrobić? Na początek wymuś rozdzielczość 640x480:

PPM na skrót/Właściwości/Zgodność/uruchom w rozdzielczości ekranu 640x480

(w viście powinno być podobnie)

Następnie odpal grę i w ustawieniach zmień rozdzielczość wraz z odświeżaniem o ile taka opcja tam jest.

podłączyłem stary monitor i gra działa weszłem w ustawienia i tam było odświeżanie i jakie dać było 60,70,72,85

Witam mam problem z grą stubbs the zombie mianowicie gdy wchodzę do gry

pokazują mi się firmy a potem jest

Stubbs.exe nie wiem co robić pomocy