Problem z grą + sys. operacyjnym (chyba)

Witajcie

Aktualnie zakupiłem sobie grę Test Drive Unlimited. Na pudełku zalecane wymagania to procesor 2,4Ghz, 1GB ram, 256ram karta graficzna i najnowszy DirectX. Mój komputer to Celeron 3,2Ghz,1GB ram, 256ram karta graficzna, DirectX 9.0c.

Pomimo tego, że mój komputer spełnia zalecane przez producenta wymagania sprzętowe po zainstalowaniu gra chodzi jakbym co najmniej miał komputer z przed 5-6 lat nawet na najniższej roździelczości.

Gdzie może tkwić problem i jak go usunać? Proszę o pomoc.

Z góry dzięki. PS. Jeżeli temat z złym dziale proszę o przesunięcie.

za słaba karta minimum 7300gt żeby na minimum chodziło a ja też miałem Test Drive to na średnich mi chodziło a mam 7600gs

miskok321 czyli teoretycznie mogę zwrócić grę do sklepu?

Jeśli przyjmą tak

Ja tam nigdy nie zwracam uwagi na to co pisze producent o wymaganiach. Te niby minimalne wymagania to chyba tylko po to abyś w ogóle mógł odpalić grę. A o graniu to można zapomnieć. Nie ma to jak ściągnąć demo gry i samemu sprawdzić przed zakupem lub pożyczyć od kolegi.

Jak dla mnie to wątpliwe. Bo na jakiej podstawie mają ją przyjąć. Nośnik przy sprzedaży był sprawny, żadnych uszkodzeń (zapewne w pudełku i zafoliowany). A to że Ci gra nie chodzi płynnie nie jest powodem do zwrotu produktu i zapewne sprzedawcy to nie będzie obchodziło że nie możesz sobie pograć.

Odsprzedaj ją na Allegro lub znajomemu. W ostateczności zostaw na później jak wymienisz sprzęt.