Problem z grą The Sims Zwierzaki

Cze mam problem a mianowicie dzisiaj zainstalowalem gre The Sims Zwierzaki i kiedy konczy ta gra sie ladować i dochodzi do dzielnicy gdzie sa domki simów to gra automatycznie mi sie wylacza i pokazuje mi sie ekran o bledzie nie wiem co moze byc powodem tego ciąglego wyłaczania sie na poczatku myslalem ze to wina antywirusa ale jednak nie

ponowne przeinstalowanie gry nic nie daje ciagle jest to samo :frowning: :cry:

Prosze o pomoc :frowning: :cry:

Mój system to Windows XP Professional :frowning:

Dziękuje za wszelaką pomoc i pozdrawiam.

mozliwe ze masz pirata :smiley: a niektore ich wersje, z tego co wiem ( a wiem z plotek, bo przeciez rydz nei pirat :D) czasami wprowadzaja jakies takie dzikie rzeczy :smiley:

Złączono Posta : 13.11.2005 (Nie) 17:17

a instalowales na SIms Pack ? czy od poczatku po kolei ? bo ja mialem takie cos ze pirwsze 4 czesci byly na jednej plytce (chyba to sie wlasnie Sims Pack nazywalo :D) i nie byly kompatybilne z dalszymi dodatkami, wiec musialem kupic :lol: od poczatku wszystko , na osobnych cdkach

Jesli chodzi o pirata to nie mam ale mam oryginal i te simsy instalowalem wlasnie po kolei od pierwszej części i nie wiem czemu nie chce sie uruchomić w windowsie ciagle wyskakuje bład nie wiem dlaczego a wczesniej chodzil poprawnie i bylo wszystko dobrze :cry: :frowning:

no to co, formacik ? :smiley: a masz directa,tego któego Simsy wymagają ? bo moj ziom mial takie jajca z Simami, bodajze Randką, ze mial za nowego directx :smiley:

mam directx 9.0c i wczesniej z tym directem simsy chodzily a teraz nie chca i nie wiem czemu ale na pewno nie przez directx bo juz sprawdzalem i nawet ze starsza wersją nie chcą chodzić a jesli chodzi o format to juz sie szykuje i zainstaluje na nowo system bo ja i tak na tym swoim dysku nie mam jakis extra mega waznych danych :frowning: :cry:

A moze masz jakieś dodatki wrzucone wcześniej do gry? Jakieś domy / rodziny ściągnięte z internetu?

Nie bo gra mi nie dzialala zaraz po pierwszym włączeniu od zainstalowania