Problem z grą Wolfenstein - Enemy Territory

Mam problem z ta swietna gra, a mianowicie za kazdym razem jak ja odpalam to zmienia sie rozdzielczosc z 1024x768 (taka mam ustawiona w opcjach gry) na 800x600. Moze to malo istotny problem ale mnie okrutnie denerwuje. Moze ktos cos doradzic?

Mam win XP i najnowsze w sterowniki Nvidii.

a jaką masz rozdzielczość ustawioną w profilu gracza? wykasuj profil i złóż nowy z uwaga na rozdzielczość

Przeciaz w profilu gracza sie nie zmienia rozdzielczosci… Gre juz kilka razy przeinstalowywalem, zakladalem nowe profile i nic nie pomoglo?

wywal wszystkie profile, ( lub zainstaluj gre ) p, po wejściu do gry nie twórz profilu tylko poustawiaj wszystko ( sterowanie =, rozdzielczość itp) i dopier potem stwórz swój profil

post 1

Spoko ale jak zainstalujesz gre to na poczatku ci sie wlacza ustawianie profilu i musisz to zrobic bo jak wcisniesz cancel to wychodzi do windowsa.

post 2

No lipa przeinstalowalem gre i na poczatku ustawilem rozdzialke 1024x768, przez moment bylo juz spoko a po kilku kolejnych uruchomieniach znowu sie rozdzialka na 800x600 zmieniala. Jak mnie to wku… !!

Mam nadzieję, że ten problem występuje dlatego, że masz pirata.

Wolfenstein - Enemy Territory mozna legalnie sciagnac z netu. Wiec sie zastanow co piszesz i jezeli nie masz nic ciekawego do zapropowania aby naprawic moj problem to lepiej nic nie pisz!