Problem z gra wolfenstein


(system) #1

witam!mam problem z uruchomieniem gry wolfenstein ponieważ mój monitor aceral1916w ma ustawioną rozdzielczość 1024x... a gra domyślnie jest ustawiona w rozdziałce 1440x... i przy uruchomieniu giery monitor nie odpowiada.czy jest możliwość żeby ominąć początek gry tzn.fimiki początkowe i reklamy aby wejść bezpośrednio w menu gry w celu przestawienia rozdziałki na bsługiwalną przez mój monitor bo myślę że po tych zabiegach mógłbym już pograć,z góry dzięki za podpowiedzi


(SolelyRose*) #2

mark75 , prawym na ikonkę gry >> Właściwości >> zakładka Zgodność >> zaznacz Uruchom w rozdzielczości ekranu 640 x 480 >> Zastosuj >> OK.

Miałem kiedyś podobny problem, wtedy jednak udało mi się z nim uporać po zaznaczeniu wszystkich opcji dostępnych z tej zakładki, oraz uruchomieniu gry w trybie zgodności z Windows 2000.

SolelyRose*


(system) #3

dzięki ...ale nie poszło,tak sie zastanawiam czy nie skopiować od kogoś albo sava albo jakiegos folderu z gry z profilem ...może tak spróbować :?


(system) #4

Warto spróbować :smiley: :smiley:


(SolelyRose*) #5

mark75 , próbowałeś zaznaczyć wszystkie opcje z tej zakładki jak ja? Wprowadź jeszcze zmianę na odświeżanie, Start >> Uruchom >>wpisz dxdiag >> Więcej pomocy >> Zastąp... >> wpisz 60 i zobaczy czy to coś da.


(Agatonster) #6

mark75 ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Cristopulos) #7

http://odsiebie.com/pokaz/4993957---ec12.html stąd ściągniesz plik Wolf.cfg który podmienisz z tym w C : Documents and Settings / nazwa twojego komputera / Ustawienia lokalne / Dane aplikacji / id Software / WolfSP. Zmieni on rozdzielczość z którą gra się będzie włączać.