Problem z grą

(system) #1

kupilem gre tom clancy's rainbow six i po zainstalowaniu gra niechce dzialasz

co moze byc nie tak czy to moze mniec cos wspolnego z moim systemem operacyjnym jak tak to co mam robic

mam system win xp profesional :frowning:

(djkamil09061991) #2

nie chce działać. ale co dokładnie się dzieje? opisz

(Wiktor 1996 96) #3

I podaj na jakim sprzęcie chcesz odpalić.

(system) #4

wyskakuje napis "sorry,not on windows nt"

a moj sprzet to:

karta graficzna:AGP 4x: Gigabyte Radeon 9200

procesor:AMD Duron, 872 MHz (8 x 109)

karta dzwienkowa:Creative SB PCI128 (Ensoniq ES5880) Sound Card PCI

dysk twardy:80gb

cos jeszcze mam podac

(djkamil09061991) #5

bo ta gra nie jest kompatybilna. windows xp nie jest zgodny z tym programem

(fiesta) #6

Czytałeś wymagania gry ??

Gra wymaga co najmniej 1.5 GHz procka.

Na takim Duroniku to możesz sobie o niej co najwyżej pomarzyć :stuck_out_tongue:

Bzdura:

(system) #7

czyli sprzedawca mnie wposcil w kanal

(fiesta) #8

Czyli sam się wpuściłeś w kanał, bo kto kupuje kota w worku??

Przed zakupem należało sprawdzić wymagania gry które są uwidocznione na zewnętrznej częsci pudełka. Tym bardziej że niedługo Twój sprzęt będzie się nadawał do muzeum techniki :stuck_out_tongue:

8)

(system) #9

ta a ty do muzeum figur woskowych :smiley:

-- Dodane 03.07.2009 (Pt) 18:49 --

a mozna sciagnac skas jakiegoc patcha

(fiesta) #10

Pierwszy raz słyszę o patchu na słaby sprzęt, figuro z parafiny :stuck_out_tongue:

(Onimusza666) #11

:o daniel1989 chyba coś tu ściemnia-albo fiesta to jasnowidz :!: daniel1989 pisze - kupiłem grę Rainbow Six-a fiesta daje linka do Lockdawn :!: A przecież z serii Rainbow Six jest kilka gier-sam mam :Covert Ops,Rawen Shield,Athena Sword, Lockdawn,Vegas1i 2.

To na pewno jest pirat-bo dziwne że kupując grę, nie czyta się co pisze z tyłu pudełka :o wywalić na grę np.100zł.a komp nie spełnia wymagań =D>

(Gracz Online) #12

Istnieje łatka (patch) na stronie http://www.gry-online.pl/S029_gra.asp?ID=4457 Nie powiem, co zmienia bo nie testowałem. Po przetestowaniu wersji demo na podobnym sprzęcie będę wiedział więcej.

(Onimusza666) #13

Informacje o pliku:

wersja: v.1.01 US/UK

Poprawka systemowa do angielskojęzycznych edycji gry Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown. Poniżej oryginalny opis aktualizacji:

Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown

Patch v1.01

This patch can be applied on all versions.

Ubisoft has listened to the fan's concerns and has made significant improvements on a number of outstanding issues in Rainbow Six: Lockdown for PC.

Multiplayer Improvements

• Multiplayer performance over Ubi.com has been enhanced in multiple areas to improve overall player satisfaction

• Easier MP access for players by increasing efficiency of bypassing firewalls and opening ports

• Overall, increased in-game MP server customization

Sound

• Improvements were made to hardware and software sound manipulation

o Reduced 'Popping' that occurred with certain sound cards

Dedicated Server

• Functionality of the dedicated server has been greatly improved by giving the player several new options

o Bumped dedicated server support up from 14 players to 16

o Dedicated server computers no longer need a video card that supports Direct X 9.0

o Dedicated servers are able to auto-launch games

Gameplay

• The player is given the option to manipulate the run and walk speeds to accurately reflect previous Rainbow Six titles

• Hostage AI has been improved to provide the player a more immersive and realistic experience

• Spectator mode is now available to eliminated players, so that once a player dies, they are still in the heart of the action

• Multiple and improvements were made to the MOD system that provide more options and a greater ability to change Rainbow Six: Lockdown to fit their unique preferences

Na pewno nie podkręci ten patch procka lub grafy :stuck_out_tongue:

(mikber18) #14

Masz rachunek, spróbuj zwrócic

(Frog) #15

daniel1989 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(system) #16

ja mam pierwsza czesc tej gry Rainbow Six

(Onimusza666) #17

Podaj pełen tytuł , bo w końcu nie wiadomo która część :stuck_out_tongue: najlepiej przeczytaj co pisze na pudełku-jak masz. :^o