Problem z grą

gdy zaczynam grać w jaką kolwiek grę to komputer albo mi sie resetuje albo wychodzi samoczynnie z gry. wie ktoś może jak poradzić sobie z tym ???

To zapewne wina sterowników od karty graficznej.

Jaką masz karte i jakie stery???

ja to samo mam tylko tyle że mi się resetuje!!a ja mam karte Ati Radeon 7000 SerieS i sterowniki Catalysty!!!jakby co to napisz mi lazikar pw dobra??

mam karte GeForca 3 TI 200 TV DVI Sparkle.

Panowie najwazniejsze jakie macie sterowniki do tych kart. Miałem identycznie i dopiero zainstalowanie sterów 56,72 do GF pomogło.

no a jakie ja mam zainstalowac stery??mam catalysty 5-6 xp czy jakoś tak

a skąd te sterowniki można sciągnąć ??

ftp://download1.nvidia.com/Windows

Musisz poczekac na kogos kto ma taką karte.

Radzę zrobić tak: instalować sterowniki zaczynając od najnowszej wersji. Czyli instalujemy sterownik i patrzymy jak działają różne gry przez dłuższy czas. Jeśli coś jest nie tak, to instalujemy starszą wersję i znów sprawdzamy itd. W ten sposób ustalicie, który sterownik wam najbardziej pasuje.

Jak usuwać sterowniki poszukajcie na forum.

tomas8888 , dla ciebie sterowniki do wyboru są tu. Jeśli mnie pamięć nie myli, to mój (sprzedany już) GF 3 Ti 200 najlepiej chodził na sterownikach w wersji 46. coś tam.

clinic , akurat nie mogę ci podać dokładnego linka, bo mi się strony ATI nie chcą wyświetlać, ale wejdź tu, potem najedź kursorem myszki na menu u góry po prawej “Drivers & Software” i wybierz z tego twój system operacyjny. Potem szukaj czegoś w stylu “Drivers Archive”, “Older Drivers”.

Poza tym jest jeszcze baza sterowników na naszym forum -> link.

Możecie też wypróbować sterowniki Omega -> link >> “Quick menu” po lewej stronie >> “Omega Drivers Archive”.

Wybierajcie odpowiednie sterowniki dla waszego systemu operacyjnego. Jeśli macie przykładowo Windows XP Professional albo Home zwykły, 32-bitowy, to nie możecie instalować sterowników pod nowszą, 64-bitową wersję “Windows XP Professional x64 Edition”.

Nigdy sie z tym nie zgodze. Najnowsze sa zbedne do tych kart.

lazikar, zgadzam się z Tobą w pełni, ale ciężko określić, od której wersji powinni zacząć. Jeśli zaczną od najnowszej to na pewno nie przeoczą żadnej wersji, która może u nich działać najlepiej :slight_smile:

niestety nic nie pomaga. zainstalowalem ten 56.72 i dalej jest to samo :?