Problem z grą :(

mam gre Rainbow six 3: Raven Shield. Ale gdy uruchamiam gre wyskakuje mi po angielsku ze , prosze włożyć dysk do stacji i ponownie uruchomic aplikacje " :(, dysk wlozylem dobry a plyta dzialala jeszcze tydzien temu na innym kompie ( mam oryginalnom wersje wiec chyba cracka nie trzeba)???

APELUJE O POMOC! !!

szatan223 jak Cię lubię /bawią mnie twoje ankiety i niektóre wypowiedzi/to muszę przyznać , że trochę przeginasz,przeczytaj jeszcze raz regulamin tego forum i przemyśl to zanim napiszesz coś niezgodnego z tym regulaminem.Było by mi smutno gdybym nie mógł już więcej czytać Twoich często śmiesznych postów. Bez urazy i POZDRAWIAM!!

a gdzie moge znalezc regulamin?

W każdym z działów jest na pierwszym miejscu post pod tyułem" Na wstępie" Przeczytaj to .POZDRAWIAM!!

hmm nie rozumiem cie Gregor. O ile mi wiadomo to nie złamałem żadnej z zasad regulaminu ( nie używam wulgaryzmow…) Wiec tak w kilku Słowach ( nie zrozum mnie zle) ale nie wiem do czego ty sie przyczepiasz. Jestem normalnym przecietnym lubelakiem. Moze powiesz jaka zasade naruszam???

Mysle ze o to :slight_smile: Taki komunikat pojawia sie gdy plyta jest piratem i potrzebuje cracka :slight_smile: Ja tam nie wnikam czy to pirat czy nie ale jesli to naprawde orginal to Gregor nirstety nie ma racji :lol:

O Własnie gregor nawet jesli chcesz to ci skopiuje dowod zakupu i przesle poczta jak chcesz :stuck_out_tongue:

Zacytuję Ciebie "mam orginalną wersję więc chyba cracka nie trzeba"samo to sugeruje, że być może ,zaznaczam być może w podtekście będziesz szukał cracka a to jest niezgodne z regulaminem tego forum, chyba ,że źle zrozumiałem sesn twojej wypowiedzi , jeśli tak to przepraszam i bez urazy POZDRAWIAM!!

I tak nikt nie umie odpowiedziec na moje pytanie :frowning:

Może masz zepsutą stację dysków CD :stuck_out_tongue: