Problem z grafa? Rozmycie tekstur

Witam

Mam taki problem. Komputer włączając się / Ładował się windows ,a pózniej czarny ekran i nic nie chciał się w ogóle włączyć . Zrobiłem formata i chwilke pochodziło , a za 2 dni znowu to samo i tak za kazdym razem po formacie.Dzisiaj zrobiłem formata jeszcze raz , zainstalowałem stery do grafiki (Nvidia GeFroce 7600 gs) i pochodziło pare godzin i zaczeły mi się rozmazywać tekstury zresztą sami zobaczcie. Proszę o pomoc.

81952163.th.png

mnie to wygląda na uszkodzoną kartę lub poprostu się przegrzewa? Działa wentylator na karcie?

Chodzi Ci o wiatrak czy co ?

Nie, chodzi mu dokładnie o to co napisał, czyli o o wentylatory chłodzące kartę graficzną i ewentualnie inne podzespoły komputera.

Sciągnij program Everest http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ition+2.20 i podaj jakie masz temperatury poszczegolnych podzespołów.

Plyta Glowna : ok 30st C (84st F)

Procesor: ok 60st C (138st F)

Aux: 49st C (122st F )

Procesor Graficzny: 73st C (163st F)

Seagate ST3160811AS 35st C (95st F )

semi90 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jeżeli to są temperatury w spoczynku to procesor graficzny ma trochę za wysoką temperaturę.

Możliwe przyczyny: zakurzony wentylator, źle zamocowany radiator, brak pasty termoprzewodzącej między procesorem graficznym a wentylatorem, za małe obroty wentylatora, słaba wentylacja całej obudowy.

PS. Procesor główny w spoczynku też powinien mieć mniejszą temperaturę, jeśli nie jest kręcony to powinna być poniżej 40st. Przyczyny takie jak przy procesorze graficznym.