Problem z Grafiką AGP na płycie posiadającą grafikę zintegr

Witam

Mam taki problem:

Chcę odpalić nową grafikę AGP na płycie która ma już zintegrowaną grafikę ale niedziałającą, działa tylko standardowy sterownik ekranu windy. Z karty na płycie odpalam bios, wyłączam zintegrowaną… po restarcie żadna z graf nie generuje żadnego sygnału… jest ciemno… Dlaczego?

Czy z komputera wydobywają się jakieś dzięki??

W biosie musisz wyłączyć kartę zintegrowaną i zaznaczyć opcje

Primary graphic na AGP.

Jeśli komputer staruje normalnie i system się ładuje ale nie masz obrazu na ekranie to na 100% któraś karta generuje obraz w innym przypadku komputer sygnalizował by dźwiękowo o braku działającej karty graficznej

Czy karta pod AGP, którą podłączasz ma osobne wejście na kabel zasilający? Jeśli tak to sprawdź czy jest on podpięty. Podaj konfigurację komputera, wtedy będziemy myśleć dalej.

Dzięki sprawy nabierają dziwnego obrotu… płyta oczywiście ma złącze AGP ale jedyna specyfikacja w guglach jaką znalałem mówi mi że płyta nie obsługuje AGP chociaż na zdjęciu i mojej płycie złącze AGP jest… czy to nie jest jakiś błąd?

płyta to 9LIF0-0007 mało-znanego chaintech.

http://www.capslock.pl/produkty/_9lif0- … vga_dz_lan_oem_(w/5000

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 14:14

grafa to nowo zakupiony Geforce nvidia n6200 128ram/128bit

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 14:15

zasilania dodatkowego nie ma

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 14:19

prawidłowa nazwa płyty to:

CHAINTECH 9LIF0-000AC

Złączono Posta : 13.08.2007 (Pon) 18:32

sprawa rozkminiona… płyta, mimo że posiada złącze AGP na pewno nie obsługuje tego interfejsu… strasznie mnie to dziwi ale to nie jedyne bezsensewne złącze na tej płycie bardzo nie renomowanego producenta… za pomoc thx