Problem z grafiką i dzwiękiem


(Ferenzoo) #1

Mam problem z grafiką i dzwiękiem w grze Counter-strike, oto screeny jak to wygląda:

http://www.imagic.pl/public/pview/47580 ... cz0029.JPG

http://www.imagic.pl/public/pview/47581 ... cz0031.JPG

http://www.imagic.pl/public/pview/47579 ... cz0028.JPG

Ostatnio często gra też się zawiesza... 2 razy zdarzyło mi się, że po dłuższej zwieszce pojawił się niebieski ekran, na którym pisało o jakimś błędzie (nie pamiętam dokładnie) i że nastąpi ponowne uruchomienie systemu... dalej było napisane coś o karcie graficznej, że nie zdąża(?) rysować czy coś podobnego :shock:. Muszę wtedy wcisnąć magiczny przycisk reset. Potem jak włącza się komputer to wyskakuje to:

thumb_46799deb87a8b173482079.jpg

Problem z dźwiękiem polega na tym, że gdy słyszę jakieś odgłosy to strasznie charczy, czasami dzieje się tak jak w odtwarzaczach audio, ale to tylko na trochę, a w grze jest cały czas tak. Czasem dźwięk się w ogóle wyłącza :-o

A co mnie najbardziej dziwi to to, że w grze, która ma o wiele większe wymagania od w/w, jest idealnie, nie ma żadnych błędów graficznych, dźwięk jest normalny.

Myślę, że reinstalacja Counter-strike by pomogła(chociaż nie jestem pewien), ale tu pojawia się następny problem... system nie wykrywa tej gry jako zainstalowanej :o Klikam na ikonkę do odinstalowania i pokazuje się instalator windows, w którym jest napisane: Czy na pewno chcesz odinstalować ten produkt ? Klikam 'tak' i wyskakuje nowe okienko z "Ta akcja jest prawidłowa tylko dla produktów, które są zainstalowane". Jak teraz odinstalować tą gre? Nie chce usuwać ręcznie bo moge coś zepsuć :?

Mój sprzęt to:

Procesor: AMD Athlon XP, 1913 MHz

płyta główna: MSI K7N2G-ILSR z chipseten nVIDIA nForce2 IGP

Karta graficzna: Nvidia GeForce 6600 (128mb)

Karta dźwiękowa: nvidia MCP2

pamieć: 512mb

system: win xp pro sp1

Jak się z tymi rzeczami uporać? Pomocy. Z góry dziękuje.


(Biuro) #2

zainstaluj na nowo Counter Strike


(Ferenzoo) #3

Zainstalować na nowo nie mogę też, bo jak próbuje z płyty to nie ma opcji instalacji, jest tylko modyfikacja lub usunięcie gry, ale i tak nie da się tego wykonać bo cały czas jest