Problem z grafiką i gierką...!

Witam !!

Mam taki problem: Wszystkie gry do tej pory mi działały FIFA 07 także.

Teraz zainstalowałem NFS Carbon i jade samochodem i po chwili zatnie sie w tym samym miejscu. Czego to wina?? Gry czy Karty Grafiki.

Mam Takie wymagania komputera: Procek AMD Duron 1.8Mhz, RAM 512 MB, Dysk 1- 40 GB dysk 2- 120GB, Karta zintegrowana dzwiękowa 5.1, Płyta Asrock K7VT4APro FSB 333 Mhz DDR 400 i grafika GeForce FX 5200 128MB/ 128Bit.

I nie wiem czy kupić grafe bo jeszcze chciałbym pograc w gierki, a nie wiem czy ta grafa moja uciągnie to…

Jak grafike mam kupić to prosze mi podpowiedzieć jaki model byby najodpowiedniejszy na moje wymagania moge na karte przeznaczyc około 300zł i moga byc oferty z allegro bo w sklepie drozej :):slight_smile: WYSTARCZY MI JAK PODACIE MI JAKI MODEL TO SIE ZOORIENTUJE. Z góry dzięki Pozdrawiam !!

może ci się karta albo procek przegrzewa? :!:

No nie wiem czy przegrzewa ?? Zainstalowałem przed chwilą nowe sterowniki do mojej karty grafiki i tez sie zacina. Nie wiem teraz gwiazdka kasy sie uzbiera pozniej urodzinki wiec sie pomysli co i jak. Ale kompa rozbudowywac wiecej nie bede bo juz w niego włozyłem dosyc kaski pozmieniałem ram, płyte głowna bo mi sie sfajczyła procek bo miałem mały to wszystko zmieniłem jakies 1.5 roku temu. Prosze o podpowiedzi jaka karte graficzną by tu wybrac ??

przegrzewanie nie zależy od sterowników-wentylator,cyrkulacja

/spróbuj bez bocznej ściany obudowy/

-zatnie sie w tym samym miejscu-?-przeinstaluj grę

karta z shaderami 3-możliwie korzystna

ale większa ilość pamięci operacyjnej

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

Użyj przycisku ZMIEŃ przy swoim poście.

Powiem tak, ze miałem z 1.5 tygodnia temu wiry na kompie i myslełem ze to blokuje wiec sformatowałem wszystkie patrycje i nie ma skaldu po wirach a jeszcze sie zacina. Gre przeinstalowywałem parenascie razy i nic. Menu gry wszystko działa szybko jak powinno, a gdy kliine w NFS CARBON kariera lub szybki wyscig i tam powybieram te rozne skrzynie biegów itd to mi sie i tak i tak zatnie. A chłodzenie kompa mam dobre bo mi sie komp przegrzewa tylko latem i mam zdjete obydwie scianki z obudowy i właczam wentylator taki obrotowy (zewnetrzy na gorące upalne dni w domu) i spada temperatura z 6 stopni i to tyle …

Co ma nagrzewanie się kompa do zawieszania się gry ciągle w tym samym momencie. Ja mam podobny problem dość nietypowy. Grałem, grałem i grałem az grać przestałem bo mnie z gry wywliło. Nie wiem co to ma być ale zostały mi tam jakieś wyścigi na których zawsze na końcu wyścigu z gry mnie wywali, a mam około 60%. Może mi ktoś wytłumaczyć.

Reinstalka nie pomogła. Niewiem może direct’a 10 wina. Pomóżcie…

JAkub.m2: A co do twojego to nie wiem, może ten duron i gf 5200, choć się w wymaganiach mieści.

My sprzęt: Gigabyte GF 6600GT, ramy ddr 400 1GB, i Athlon 64 3000+. Reszty mi się nie chce podawać. No i win Vista Rc2. Może i na xp by działało ale to i tak bezsensu.

jakub jesli ci sie zacina w tym samym miejscu to napewno jesst wina plyty(zle nagrana itp.) i to pewnie jest przyczyna

a co z tego ze przeinstalujesz gre jak i tak zainstalujesz ja z tym samym bledem

proponowalbym wstrzymac sie z kumnem karty

najlepiej byloby gdybys zalatwil sobie inna plyte z carbonem i wtedy sprobowacjesm pewny ze to nie jest wina karty no bo przeciez mowisz ze inne gry chodza wiec najprawdopodobiej plyta lub moze zle instalujesz

Złączono Posta : 12.12.2006 (Wto) 22:56

jakub jesli ci sie zacina w tym samym miejscu to napewno jesst wina plyty(zle nagrana itp.) i to pewnie jest przyczyna

a co z tego ze przeinstalujesz gre jak i tak zainstalujesz ja z tym samym bledem

proponowalbym wstrzymac sie z kumnem karty

najlepiej byloby gdybys zalatwil sobie inna plyte z carbonem i wtedy zobaczylbyc jestem pewny pewny ze to nie jest wina karty no bo przeciez mowisz ze inne gry chodza wiec najprawdopodobiej plyta lub moze zle instalujesz

No mi się też zacina w tym samym miejscu, a płytka jest na 100% dobra bo sprawdzałem u sąsiada i mu działało. No sprzęt też chyba nie najgorszy mam. Może to być wina niedopracowanych sterowników do visty. He i niemówcie mi że mam se XP wgrać, bo jak go widzę to mi się z DOS’em kojarzy, chyba normalne że ten kto se wina 95 kupił nie chciał wracać do 3.11! Jak ktoś wie o co chodzi z tym zacinaniem to niech mi wytłumaczy ( w moim przypadku to mnie z gry wywala, ale to prawie to samo! )

Jakub: Spróbuj wgrać nowe sterowniki, może pomoże ( mi niejednej grze pomogły ).