Problem z grafiką , karta graficzna radeon

Witam serdecznie wszystkich,

Piszę ponieważ od pewnego czasu mam problem z kartą graficzną Radeon 9500 w komputerze. Sterowniki są poprawnie zainstalowane jednak kiedy chcę otworzyć jakieś zdjęcie trudno jest dostrzec co się na nim znajduje gdyż jest całe pokryte paskami czarnymi nie wiem dlaczego. :frowning: Również pojawia mi się problem kiedy chcę zainstalować grę na komputerze, pojawia się mi informacja odnośnie jakiegoś błędu i niemożliwości zainstalowania podczas gdy na innym komputerze rusza ona bez problemów. Myślę że jest tu jakaś wina karty graficznej ale nie jestem pewna. Proszę uprzejmie o pomoc osoby które się znają na tych sprawach i wiedzą co należy zrobić w tej sytuacji. Dziękuję z góry! :slight_smile:

Tak się prezentuje problem widoczny na fotkach:

gropowe2_52b0e.jpg

ile masz mb ???

Sprawdz sie na wirusy

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

i napisz albo wklej screna z błędu

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=46412

a filmy chodzą ?

wyszyść coolera (wiatrak)

Przerabiałes, podkrecałes karte? Jak napięcia zasilacza?

Witam wszystkich,

Dziękuje na początek za zainteresowanie moim postem i tyle odpowiedzi. Obecnie nie mam dostępu do tamtego komputera gdyż to koleżanki komputer a nie mieszkamy blisko siebie. Temat założyłam w jej imieniu. McDracullo nie było nic tam przerabiane ani podkręcane w karcie, nie wiem też jak sprawdzić napięcia zasilacza. De Niro nie wiem o jaki cooler (wiatrak) chodzi i jak go mam wyczyścić. marbed muszę dopiero zapytać czy chodzą filmy bo nie wiem. photoshopble ile mam mb czego? wolnego na dysku? Phylby dzięki za linki, powiem koleżance żeby sciągneła ten program i zrobiła zdjęcie błędów. To w weekend i dam znać tutaj jak to wszystko wygląda. Jeszcze raz dziękuję za chęć pomocy, prosiłabym tylko o jaśniejsze odpowiedzi bo nie jestem taka obeznana w tych wszystkich technicznych sprawach :slight_smile:

Pozdrawiam!

tak wyczyść wiatrak, gdzie zabrudzony zwalnia prace wiatraka a przyczym może się grzać karta

moim zdaniem wystarczy przeczyscic wiatrak i karte graficzna najlepiej razem z wejsciem

mialem kiedys cos takiego:D