Problem z grafiką KOTOR

Witam !!

Mam problem z grą Knight Of The Old Republic w wymaganiach pisze że potrzebuje ona karty graficznej z 128 mb pamięci ja posiadam kartę GeForce Go 7600 z 256 mb pamięci a jednak pomimo to mi nie chodzi czyli wszystkie grafiki i cała gra chodzi ociężale. a w specyfikacji w jakiej mogę sprawdzić czy mój komputer jest dobry z wymaganiami to wyskakuje ze mam za słabą kartę graficzna wydaje mi się ze potrzebna jest minimalnie karta GeForce 4. i tu zadaje Wam pytanie czy jest jakiś patch łatka lub coś w tym stylu żeby jakoś oszukać grę lub coś takiego.

Mam nadzieję że nie ma tu zbyt błędów ale nie potrafiłem ani ja ani word tego wychwycić.

A zainstalowałeś wszystkie najnowsze patche do gry i sterowniki do karty? To zazwyczaj pomaga :slight_smile:

KOTOR ma już taki błąd - nieważne jaką masz kartę graficzną (szczególnie ATI Radeon) gra sie zacina . W dużym stopniu pomaga zainstalowanie najnowszych sterowników dla kart graficznej . Patche też mogą się przydać ale najważniejsze są sterowniki do karty - wiem , bo sam miałem taki problem z tą grą .