Problem z grafika, pilna pomoc potrzebna

Witajcie! Mam problem z grafika w counter strike, normalnie mi się tnie! a zaczęło się to przez nowy monitor… Kupiłem monitor Samsung 943NW 19" i musiałem ustawić rozdzielczość 1440x900 w ustawieniach karty graficznej nie było takiej rozdzielczości więc zainstalowałem najnowsze sterowniki, ok rozdzielczość już można było wybrać jaka mnie interesowała, ale teraz mam problem z grafiką w cs (kiedyś na starym monitorze też to miałem to zainstalowałem stare sterowniki i problem znikną), proszę o pomoc gdyż nie mam pojęcia co zrobić może wystarczą jakieś drobne ustawienie :frowning:

Parametry komputera:

Intel Celeron 3.08GHz

512 MB RAM

Monitor:

Samsung 943NW 19"

Karta graficzna:

Asus Ati Radeon AX550 Series 512MB

Pozdrawiam i proszę o pomoc…

poprostu za słaba karta i przy tych rozdzielczościach nie daje rady albo zmniejsz rozdziałke albo ilość szczegułów i jakość grafy (ani filtry krew uderzenia pocisków -wszystko wyłącz)

Jaką rozdzielczość i tryb masz ustawiony w csie?

http://iv.pl/images/wcubhryqj3eo2ypx8i.jpg

takie mam ustawienia

Zmniejsz rozdzielczość monitora do 1024x768. Zainstaluj nowsze/starsze sterowniki do karty graficznej i do monitora (http://www.samsung.com/pl/support/downl … =D&vType=R)

Zapewne zamiana OpenGL’a na DirectX(lub Hardware, nie pamiętam co tam było) przyspieszy grę. A najlepiej ustaw taką samo rozdziałke jaką miałeś wcześniej tyle, że w formacie panoramicznym.

Jak zmienię na taka to mi rozciągnie pulpit i będzie wszystko duże, sterowniki mam nowe

Gdzie ta rozdzialke ustawi i jak to sie ustawia w formacie panoramicznym?