Problem z grafika pod win95

Siema chce dać tacie starego kompa do sklepu i system na jakim będzie pracował to Windows 95 wszystko sie instaluje pięknie ładnie dopóki nie zainstaluje sterów do grafiki tych oryginalnych dołączonych do GeForce’a pojawia sie niebieski ekran i nic wiecej tylko nie BSOD tylko ta taka zielono niebieska tapeta oryginalna i tyle karta grafiki to GeForce 2 mx400 64mb ram jesli ktoś ma sprawdzone stery do tego systemu to bym bardzo prosił

Teoretycznie te powinny pasować:

http://www.nvidia.pl/object/win9x_81.98_pl.html

Niestety nie sprawdzałem nigdy takiej konfiguracji (win 95 i GeForce) i nie mogę zapewnić, że wszystko zadziała jak należy

Miałem je i też dzieje sie to samo

System stary jak świat, nie da rady wgrać tam WIN98SE.

Zastosuj max ster do niej w wersji 28.32 i to nie wiem czy do tego systemu nie trzeba stosować steru około wersji 10.

Wszystko sprawne - jesteś pewien ?

Nie mam legala win98se jakby tak było to by tam siedział a mam tylko win 95 i XP ale licencja na kompa w domu poszukam tych takich starych sterów moz znajde

jak zainstalujesz sterowniki wtedy karta graficzna pracuje w pełni i pobiera więcej energii, Na pewno masz stary zasilacz w tym komputerze i to wszystko jego wina, ponieważ brakuje energii do pracy płyty głównej! wymień go i zobaczysz że problem minie! !!

Dzienks jutro sobie sprawdze ale na XP na 98 SE ME i Linuksach chodzi grafika bez problemu