Problem z grafiką-pomocy

Co to może si :cry: ę dziać? zanika mi grfika szczególnie napisy!!!Mam zrobiony zrzut jak to wygląda ale nie wiem jak go pokazać/jak to zrobić/Pozdrawiam

http://img362.imageshack.us/my.php?image=usterka6nl.png

jaką masz karte ? masz najnowsze sterowniki? a jesli te napisy znikaja w filmach to podaj w jakich formatach i zainstaluj kodeki.

Bardziej mi to wygląda na jakiegoś wirusa niż problemy z grafiką.Masz tak tylko w Outlooku czy w innych programach też?

ZANIKANIE WYSTĘPUJE WE WSZYSTKICH PROGRAMACH , NP; coś pisze lub nawet tylko coś przeglądam to w pewnej chwili wszystko własnie tak zanika , - wyłączę lub zresetuję kompa i wszystko wraca do normy ale po pewnym czasie ok. 1 godz. zowu jest ten sam problem. Może jest właśnie coś z kartą grafiki bo mam zintegrowaną ale jej nie używam bo nie mogę zainstalować sterowników a mam zaistalowaną S3 Virge. Filmów nie oglądam bo mnie to nie bawi -mam kono domowe. Pozdrawiam!! :oops:

Przeskanuj komputer tym:

:arrow: Panda

:arrow: Kaspersky

:arrow: mks_vir

:arrow: Trend

:arrow: Dr.Web

:arrow: CWShredder 2.15

:arrow: SpyBot - Search & Destroy v1.4 PL

:arrow: Ad-aware SE Personal 1.06

:arrow: PestPatrol

:arrow: Microsoft AntiSpyware 1.0.614 Beta

A potem wstaw nam loga z programu HijackThis ( http://www.hijackthis.prv.pl )

http://img359.imageshack.us/my.php?image=logo2kx.jpg

Jak odpalisz HijackThis klikasz w “scan”,skonczy sie skanowanie>klikasz w"save log"(zapisz log)>otwiera sie okno Moje dokumenty>klikasz w “zapisz”-otworzy sie Notatnik i teraz prawym myszy wybierasz opcje"zanacz wszystko">caly tekst jest teraz zaznaczony(niebieski),mysz kierujesz na poczatek tekstu(od samej gory)>i znow prawym myszy wybierasz opcje"kopiuj",nastepnie przechodzisz do okna wiadomosci na Forum i znow prawym myszy wybierasz opcje :“wklej”-caly log jest wtedy dostepny w oknie wiadomosci i wysylasz.Przez serwer ImageShack wysylasz screena czyli zrzut z okna w kompie np.tej twojej grafiki ale loga musisz wkleic tak jak napisalam.Jak bedziesz wysylal log,obejmij znacznikiem “code”.

Prosze o podpowiedż bo już mnie trafia : dlaczego nie mogę zainstalować karty graficznej AGP? Może trzeba coś zmienić ale gdzie ? Nadmieniam ,że już mój wiek to niekomputerowy. :o

jaką masz karte graficzą i czy masz stery do niej.

GeForce 256 32 MB lub druga ATI RAGE 128 Ultra 32 MB chodzi oto ,że one wogóle nie startują tylko słychać kilka sygnałów dżwiękowych z głośniczka! A sterowników niestety nie mam.Pozdrawiam! :cry:

uuu to bardzo nie dobrze czy na 100% obie karty nie sa uszkodzone, sprawdz na innym kompie.

Karty są dobre! Bo chyba innaczej to bym nie włączył kompa i oglądał w standardzie!

do GeForca masz tu ftp://download.nvidia.com/ seria 45.xx powinna byc dobra. Co do ati to nie wiem jakie powinny byc dobre.

Tutaj

są sterowniki do twojej karty ati…, ale jest mały problem, bo nie ma dla windy 98 więc ni wiem czy można zainstalować :? (pierwsza tabela RAGE 128)

Problme nie leży w kartach ale w gnieździe AGP.

Często mam taki problem po wyjęciu karty AGP.

Ostatnio dopiero po odkurzeniu gniazda z bliskiej odległości odkurzaczem załapała.

Ale zanim to nastąpiło stracłem godzinę :slight_smile:

:okulary:

Czyli musisz mieć styki zakurzone, przez co nie łapie, ale stery też by się przydały :smiley: