Problem z grafiką przy odtwarzaniu filmów! Pomocy ;)

Witam!! Mam pewien problem i nie moge sobie z nim poradzic…podczas włączania filmów jakimkolwiek programem i jakiegokolwiek formatu obraz jest dziwny…a dokładniej to jest taki ciemny i tak jakby nasycony…wgrywałem kodeki, pozniej zobaczyłem ze tak sie stało…uninstalowalem wszystkie kodeki aby rozwiązać problem ale to nic nie dało…obraz nadal był taki sam… ponownie zainstalowałem chyba 2 większe kodeki (jeden z nich ace…) i problem nadal nie zniknął…moze mozecie poradzić jakiś program do ustawiania obrazu podczas oglądania filmów?? PS. OBRAZ NA MONITORZE (NP.PULPIT) JEST TAKI JAK POWINIEN BYć !!

hmm…

bIERmi77 , zainstaluj nowe sterowniki do karty graficznej.

bIERmi77 poszperaj w ustawieniach karty graficznej… :slight_smile:

Jeżeli kartą graficzną jest GeForce to:

W ustawieniach (tam gdzie masz ustawienie rozdzielczości monitora)… Kliknij w zaawansowane… Zobaczysz tam (jeżeli masz sterowniki do nVidii) zakładkę z logo z nVidii oraz nazwę twojej karty graficznej… Kliknij na tę zakładkę… Jeżeli masz widok nowoczesny, to przełącz się na klasyczny… Jak przez to przejdziesz… to wyszukaj “Ustawienie nakładki wideo”, w tym panelu znajdziesz “Wyreguluj kolory”… Odpal jakiś plik wideo i spróbuj pobawić się ustawieniami…

…zaraz zainstaluje jakieś inne stery…a w tych ustawieniach Nvidii to chyba ogólnie to monitora nie?? ;> a ja mam monit w pożądku tylko obraz w filmach sie je***…

Słuchaj, koleś… piszę o tym, bo miałam identyko problem i w ten sposób go naprawiłam…

Spróbuj… tak trudno??

W tych ustawieniach nie tylko można ustawić monitor…

Ale nie chcesz słuchać porady, to nie… łaski bez…

Ejj no spoko…bd próbował wszystkiego…najpierw zainstaluje stery a jak to nie pomoze to dalej bd kombinował…

Złączono Posta : 25.02.2007 (Nie) 13:24

Zainstalowałem stery “93.71_forceware_winxp2k_international_whql” i juz jest normalnie…dziękówa za pomoc i odpowiedzi… uwazam temat za zamknięty