Problem z grafiką texturami w battlefield 3

Witam jakiś czas temu kupiłem bf3. Zainstalowałem i zaczęły wyskakiwać błędy: pierwszy o nazwie APPCRASH ale z tym dałem rade wystarczyło zaktualizować oprogramowanie karty graficznej a następnie po włączeniu brakuje połowy textur obrazków i tym podobnych rzeczy związanych z grafiką. W grze jak się wybiera klasę postaci to nie ma tych małych obrazków przedstawiających ich profesję, nie mogę zmieniać jasności ekranu w grze, szybkości myszy praktycznie nic nie można zmienić lub nie widać przycisków do zmiany.

Byłoby prościej gdybyś podał specyfikację komputera, zwłaszcza kartę graficzną i procesor.

Procesor AMD FX-4100 Quad-Core Processor 3.60 GHz

RAM 8 GB

Karta graficzna ATI Radeon HD 3600Series

Jeszcze powiedz, że ma mniej niż 1GB ram to już będziesz znał odpowiedź. Dodatkowo seria 36xx to DX 10.1, a BF3 preferuje 11.

Ja mam kartę z płytą zintegrowaną i miejsce na jeszcze jedną to dołożę i powinno działać ?

Skoro masz płytę z karta zintegrowaną i masz wolny slot PCI-E to oczywiście wystarczy dokupić porządną kartę graficzną i będzie bujać. Tylko podaj dokładny model zasilacza z tabliczki(tak musisz rozkręcić komputer i zajrzeć do środka :slight_smile: ) co by się upewnić, że sobie poradzi. Podaj również model płyty głównej.

Polecę tam gdzie kompa składałem to mi dobiorą jak pójdzie to od razu taką co dźwignie bf4 na przyszłość :-o

przynajmniej HD7770 bierz;]

co do kompa najnowsze sterowniki mogą pomóc;]