Problem z grafiką w grach

Witam.

Pojawił mi się niedawno pewien problem w niektórych grach.

Otóż: Gra nie wyświetla mi się na całym monitorze, tzn. mam taki czarny pasek z prawej strony monitora, wygląda to jakby rozdzielczość była źle dobrana, jednak nie w tym tkwi problem.

Screen : http://www.f4a.eu/uplGRA/12092873528584.JPG

Chodzi o ten pasek po prawej stronie.

Kiedyś nie miałem tego problemu.

Co powoduje ,że robi mi się taki pasek?

MazAq , a może na panelu monitora ustaw żeby obraz przesunął się trochę na prawo??

Mam Samsunga SyncMaster 173P, w którym nie można nic regulować, bo robi się do automatycznie ;]

Popróbuj z pędkością odświeżania w grze.

aha jeszcze jedno-może głupie ale ważne pytanie-czy te gry na których się tak dzieje mają w wymaganiach wymieniony Twój system operacyjny?

tnz. w wymaganiach jest napisane że działa pod np. Windows XP itp.

MazAq , w niektórych grach jest możliwość przesuwania obrazu oraz powiększania/pomniejszania obrazu którymiś klawiszami. Możliwe, że przez przypadek, w trakcie gry przesunąłeś obraz w lewo którymś klawiszem.

Komputer spełnia wymagania.

Nie, na pewno obraz nie został przesunięty :]

A może na monitorze coś wcisnąłeś. Ja mam podłączony 15 calowy tv do kompa i gdy włącze żeby automatycznie ustawił obraz, nie ustawia go od razu. Czasami jest tak że połowe tylko pulpitu widać (oczywiście samo sie tak nie robi, tylko jak ja coś kombinuje). Jak widze ta gra to HB więc może coś w ustawieniach gry poszukaj. Z drugiej strony to chyba nie problem z moniotorem ponieważ jak widzisz pulpit to nie występuje… Może coś z kartą lub ze sterownikami??