Problem z grafiką w grach

Mam problem z grafiką w grach, tekstury znikają lub nakładają się na siebie, zamiast tekstur jest puste niebieskie tło,

Typ procesora AMD Athlon 64, 2000 MHz (10 x 200) 3200+

Nazwa płyty głównej MSI K9N Neo v1.0 (MS-7260) (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)

Mikroukład płyty głównej nVIDIA nForce 550, AMD Hammer

Pamięć fizyczna 1024 MB (DDR2-533 DDR2 SDRAM)

Karta wideo NVIDIA GeForce 7900 GT/GTO (Microsoft Corporation - WDDM) (256 MB)

Zainstaluj najnowszy dostępny sterownik do karty graficznej, szukaj na stronie nvidii. Także zainstaluj najnowszą wersję directx, dostępna na vortalu.

Sprawdź w panelu Nvidii czy masz zaznaczone "Użyj ustawień aplikacji " w “Wyreguluj ustawienia obrazu…”

Problem w tym że mam viste ktora automatycznie instaluje jakies sterowniki nawet kiedy odinstaluje stare musze instalowac sterownik na ten automatycznie zainstalowany

Dzieje się tak bo masz wyłączoną “Kontrole konta użytkownika” ,przy włączonym UAC ,wyskakuje okno z monitem o zezwolenie na instalację ,wtedy można anulować. Jednak ta instalacja nie ma znaczenia ,można instalować na to nowy sterownik graficzny pobrany ze strony Nvidii.

Instalacja najnowszych sterownikow nie pomogla

Pobieraz i zainstaluj

Też nie pomogło. Czy możliwe jest że to z powodu zbyt dużych wymagań gry?? W panelu nvidi jest to zanaczone

Możliwe , i to bardzo ,najpierw sprawdza się wymagania minimalne gry :wink: .Jaką grę chcesz odpalić ?

wiedzmina 2

Ja na C2D 2.0GHz gram w W2.

Czytałem ,że gość grał na minimum na GT 8600 ,7900 GT/GTO jest chyba kartą wydajniejszą ,ale chyba starszą technologicznie ma shader model 3.0 opengl 2.0 , 8600 shader 4.0 open 3.2…Może być ,że performance tester ,podbił w ustawieniach coś co nie trzeba…Odpal Configurator.exe z folderu Wiedźmin 2\bin > zaznacz Opcje zaawansowane i z góry na dół ustaw minimum .

Ale wątpię w odpalenie Wieśka na tej karcie+ procesor chyba też za słaby ,jednordzeniowy (?) ! ,wymagane są min 2 rdzenie.