Problem z Grafika w Menu Start!

(Apollons) #1

Witam wszystkich użytkowników forum i gości. Dzisiaj chciałbym się podzielić troche nie typowym problemem. Chodzi o to, że kiedy Otwieram Menu Start (A mam ustawione Na Klasyczne bo je lubie, a w dodatku mam Windows Xp i mam wyglad kompa jak 98 bo mi sie podoba) to widze taki ochydny obrazek ktory jest przyczepiony pionowo. Oto obrazek na dole:

pomocydq3.th.png

A teraz chodzi mi oto zebyscie mi pomogli usunac ten brzydki obrazek lub go jakos zastapic. Z gory thx

(XMan) #2

Masz rację - takiego ochydnego wyglądu XP-ka to jeszcze nigdy w życiu nie widziałem. :frowning:

Tematy :

viewtopic.php?f=3&t=265573

viewtopic.php?f=13&t=265249

Przeczyść kompa chociaż CCleanerem :

viewtopic.php?f=16&t=254087

(Apollons) #3

Bardzo dziękuje w ogóle za odpowiedz. Tylko ja nie w ogóle nie widziałem tam w tych tematach co mi wysłałeś ze można usunąć coś z Menu Start [-X

(sdar) #4

Apollons , Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

(Leon$) #5

Jeśli cię to urządza to zmniejsz ilość pozycji Menu start do 6

zamiast napisu będziesz miał czarny pasek

:slight_smile:

(Apollons) #6

Leon$ dobry pomysł zniknął ten pasek ale czarne też mnie nie fascynuje ^^. Wolałbym swój wkleić albo kompletnie usunać ten brzydki obrazek.

(Kaze) #7

Zmienić obrazek na własny możesz, jeśli umiesz posługiwać się edytorami zasobów np: XNResourceEditor-Portable lub Restoratorem. Bitmapa ta znajduje się w systemowym pliku C:\WINDOWS\explorer.exe

mkfd1045602761f.jpg

Problem możesz mieć jednak z podmianą zmodyfikowanego pliku explorer.exe, z pomocą przyjdzie ci Replacer - instrukcja użycia

Jeśli jednak nigdy tego nie robiłeś, daj sobie spokój, możesz uszkodzić Explorator a tym samym system.