Problem z grafiką w pes 2008

Witam wszystkich,

Mam problem następującej treści: włączyłem PES 8,wszystko było dobrze.Po kolejnym włączeniu gry nie mogłem zagrac meczu,czekałem i czekałem a załadowac się nie chciało.W końcu jak już sie udało to na boisku było trochę śmiesznie.Skóra jednego z zawodników była cała niebieska(tylko skóra,strój w porządku),innego była biała w okolicach oczu i czarna na reszcie ciała ;] i do tego co jakiś czas przez obraz przechodziły jakby “fale” przezroczyste które mazały obraz w danym miejscu. Komputer mam nowy,nie ma jeszcze 2 tygodni. Procesor AMD Phenom 9550 Quad-Core,3.25 GB RAM a karta grafiki ASUS EAH3870 TOP 512 MB DDR4,więc raczej nie ma problemów z wymaganiami :slight_smile: Pozdrawiam :slight_smile:

spróbuj ze sterownikami do grafiki, płyty głównej :wink:

W dniu 09.06.2008 , o godzinie 21:03 został dopisany post przez rafal_odb

a mam pytanko jak się sprawuje ta karta graficzna ASUS EAH3870 TOP 512 MB DDR4

Bardzo dobrze:)W sumie z grami jestem trochę do tyłu,ale dostałem do karty Company of Heroes:Opposing Fronts i na najwyższych ustawieniach śmiga aż miło:)Tak samo Call Of Duty 4.Gra na najwyższych detalach itp. i ani razu nie było czegoś w stylu zawieszenia się.Do tego dużo oprogramowania (Smart Doctor,Asus GamerOSD,Asus Video Security).

A co do tych sterowników - mam płytę z instalkami do płyty głównej i tam są tylko instalki takie : Asus Chipset Program Driver,Atheros L1 Gigabit Ethernet Driver i Realtek Audio Driver,wiec tu nic nie ma ;?

a jak ci chodzi na full NFS PRO STREET I CRYSIS i rozdzielczość jakie masz ustawione :wink: :wink:

W dniu 09.06.2008 , o godzinie 21:23 został dopisany post przez rafal_odb

wiesz co jakiego masz windowsa 32 czy 64 :wink: :wink:

YYY ja mam Win XP z Service Pack 2,o to chodzi?

Tych gier nie mam;]

Józiu , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

ok. http://game.amd.com/us-en/drivers_catal … radeonx-xp tu masz stery do grafy :smiley: :smiley:

Dziękuje bardzo:)rozumiem ze ściągnąc tę większą paczkę??

tak właśnie tak, i powinno pomoc

no niestety jest tak jak było :confused:

do tego w trakcie instalowania wyskakuje komunikat : Zero Display Service Error :?

Bąk to murzyn,jakiś pomocnik Austrii to przebieraniec z cyrku ;] … co sie dzieje ?