Problem z grafiką w The History Channel: Civil War

Witam

Posiadam kartę graficzą ATI RAdeon 3870 Palit 512 MB. Niedawno kupiłem od kolegi orginalną grę The History Channel: Civil War. Gra pochodzi z 2006 roku.

Problem w tym że mój komp z powodzeniem uciagnie ją na max detalach. Jednak po załadowaniu obrazu, widzę tylko pistolet, reszta czyli całe tło to rożnego rodzaju kolorowe trójkąty lub podłużne linie.

Posiadam sterownik catalyst 8-8_vista32_dd_67980 i hotfix_vista32-64_8-551-1-71310. System Vista SP1 i wszystkie aktualizacje.

Wszystko inne działa bez problemu. Przykładowo Stalker Clear Sky działał prawidłowo.

Pewnie potrzebne są starsze sterowniki, jednak z praktyki gdy chciałbym odinstalować te co mam i zainstalować inne to już by mi karty graficznej nie wykrywało. Raz tak miałem i boje się grzebać ze sterownikami. Może poprstu zainstalować na te co mam sarszą wersję.??

Instalowanie sterowników na sterowniki to nie jest mądry pomysł - wiem z doświadczenia.

Moim zdaniem, powinieneś po prostu odinstalować nowe, zainstalować starszą wersję i zobaczyć jak to będzie wyglądało.

Nic z system stać się nie powinno. BTW Jeżeli zabrałbyś się za zabawę ze sterami to sprawdź wcześniej to:

  1. viewtopic.php?t=76390

  2. viewtopic.php?f=7&t=9838

Poza tym:

  • sprawdź czy do tej gry nie ma żadnych patchy

  • spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności ze starszym systemem, wiadomo…

Więc tak. patcha nie ma bo szukałem już.

Sciągam włascie sterowniki starsze Catalyst 7.11.

Pytam co zrobić ze sterownikami bo gdy ostatnio odintalowałem i chciałem zainstalować inne to przy ich instalacji poprostu karty graficznej mi nie wykrywało. Musiałem Viste reinstalować jeszcze raz.

Cóż, nie miałem przyjemności korzystać dłużej z Visty, więc nie wiem jak wygląda sprawa na linii system - sterowniki.

U mnie na XP, gdy miałem problemy ze sterownikami, mogłem je reinstalować do woli i nigdy nie odczułem żadnego problemu.

Poza tym, spróbuj sterowników Omega, jeżeli masz dużo samozaparcia http://www.omegadrivers.net/ati.php

Pod Xp też nie było problemu. A tu pod Vistą ażstrach grzebać. Cyba sobie odpuszczę zabawę po nie chce mi się Visty instalować jeszcze raz.

A próbowałeś ustawić zgodność gry ze starszym systemem? O ile jest to możliwe.

Tak i nie pomogło.

Tu coś jest koleś ma podobny problem.

audio jest ale brak obrazu

http://www.activisionvalue.com/Support/ … 86&gid=254