Problem z grafika

Witam otoz mam taki problem z grafika, wlaczam kompa wszystko ladnie sie wyswietla, wyświetla sie ładowanie windowsa, jednak gdy ma sie pojawic w windowsie XP napis Witamy czy tam Zapraszam, to nie pokazuje sie tylko jest czarny ekran, na zintegrowanej grafice wszystko jest ok. Komp to:

Plyta glowna gigabyte, 2x amd 3800, 1 gb ddr2 good ram, grafika GF 7300 GT. Z czym ten problem moze byc zwiazany?

Odinstalowanie sterownikow w trybie awaryjnym pozwala normalnie wlaczyc komputer jednak ponowna instalacja, robi to samo

spotkałem się z takim problemem, w moich przypadkach owe zachowanie wynikało z niekompatybilności karty graficznej z płytą główną, rozumiem że w trybie VGA normalnie się uruchamia ?

tak normalnie, sprawdzalem na innej plycie gigabyte bo mam:) to samo, na plycie glownej asusa, to samo… teraz kombinuje ze starszymi sterownikami

jeśli na różnych konfiguracjach sprzętowych jest ten sam objaw to uszkodzone jest GPU karty graficznej, niestety nie da się nic z tym zrobić.

zxcv88 , nazwij proszę temat konkretnie i popraw błędy. Na forum używamy polskiej pisowni. Przeczytaj proszę regulamin forum.