Problem z grafiką

Witam mam prośbę i proszę o radę oddałem na serwis swoją grafikę była to grafika GTX 285 firmy Gigabyte ( 2GB DDR3 512Bit ) dokładny model to:GV-N285OC-2GI tak na pudełku pisze dzisiaj odebrałem z serwisu nie tą gdyż stwierdzili że tamtej mojej nie da się naprawić itd.i zasugerowali taką GTX 470 ale ta ma 1280MB 320bit dokładny model z pudełka to:GV-N470D5-131-B parametry o połowę mniejsze.Powiedziałem w serwisie że to nie ta Ja potrzebuję szybkiej grafy do obróbki filmów itd.więc gość powiedział żebym ją sobie sprawdził , przetestował itd.jeśli nie będzie po mojej myśli wówczas mogę się o zwrot kaski za tamtą ubiegać tamta kosztowała prawie 1700zł z groszami tak mam na fakturze napisane co radzicie w takiej sytuacji czy ta może być mimo mniejszych o połowę parametrów jest wydajniesza hmmm…???Mam ją sobie zostawić czy zwrócić i żądać zwrotu kaski za tamtą hmmm…!!!Będę wdzięczny za odpowiedź i pomoc w tej kwestii.

Bierz kasę bo Ci kit wciskają :o

Weź kase i kup sobie Radka HD 5850 :smiley:

Ubiegaj się o kasę. Ale jak dali ci tą, a na fakturze masz inną nazwę to mogą nie wydać ci kasy :frowning: , chyba że masz jakiś dowód że otrzymałeś inną kartę zamiast tamtej, jak nie to firma może powiedzieć że chcesz więcej kasy za model który masz w tej chwili i mogą nie wydać ci żadnej kasy. Ja na twoim miejscu załatwił bym sobie dowód że dali mi inną kartę(gorszą), no jak masz dowód to ubiegaj się o kasę.

Co do GTX470 na dole masz porównanie parametrów:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … /9780.html

BLADE2042 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif