Problem z grafiką

(virus1010) #1

Siemka mam wielki problem i mam nadzieje ze ktoś mi pomoze :confused: Mam CSa i Warcrafta... w menu warcrafta mam takie mogajaca czarne paski i podczas gry co jakis czas mam przycinke na kilka sekund a w CSie podczas gry mam podobne paski migajace podczas gry i tez co jakis czas przycinka na kilka sekund ze nic nie da sie zrobic ??? czego to jest wina ?? Formatowałem dysk kilka razy i nic... Uaktualniałem system XP wczesniej mozliwe ze po tym mi sie to stało... Czyściłem kompa graficznej gniazdo itd ale nic nie pomaga plz pomóżcie mi !!

(JNJN) #2

Zrób tak jak tu :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

Odinstaluj te gry.

Do karty zainstaluj sterownik najpierw 28.32 lub 30.82 lub 56.76 - ale polecam 28.32 i sprawdz.

Jeśli masz płyte na VIA to pakiet 4.38, wgrywaj ja k będziesz na sterach systemowych.

Karta do tej konfiguracji troche za słaba.

(fiero) #3

u mnie działo sie podobnie i winą było podkręcanie gforca, puść jakiegoś benchmarka i sprawdz jak sie wtedy bedzie zachowywać ekran.

(virus1010) #4

dzieki sprobuje to ale po pierwsze nic nie podkręcałem po drugie robilem formata itd i nic :confused: jak cos sprobuje resetnąć bios zobaczymy co sie stanie

(:: MARIO ::) #5

zapodaj sobie stery 42.86 lub 45.23 :slight_smile:

(Kunderground) #6

amoze cos wogole ze sprzetem .. ja mialem cos podobnego.. ale mim mogole cos dziwnego sie dzialo z kompem i monitorem i w koncu dupnal i sie okazalo ze mialem czarnobyla (taki vir) i musialem 3/4 kompa wymienic.. bo sie nie uratowal .. ale sproboj rozmagnesowac monitor .. Ale chyba to nie to jak tylko w grach ci miga.. mam wrazenie ze cos ze sprzetem albo

... a nie miales zadnych

problemow wczesniej?? mnie sie zbiralo 3 miechy

(virus1010) #7

od niedawna zaczelo mi sie tak robic w grach mam antyvira mksa i nie wiem kurde co jest pliska pomózcie instalowalem przerozne stery przeciez wczesniej działały :confused: instalowałem stery do chipsetów itd i nie wiem :frowning: czy to wina grafiki czy czego czasami tych pasków jest mniej czasami więcej powiem wam ze mozliwe ze im bardziej nagrzana jest grafika albo jakas czesc wiecej tych pasków albo nie wiem juz sam :confused:

Powiem wam tak zuważyłem następną rzecz jak włączyłem świerzo rano kompa tych migających paskó wogóle nie ma Czyli jezeli ktora czesc sie nagrzeje one sa ... prawdopodobnie grafika

(JNJN) #8

Sprawdz chłodzenie na GPU jeśli masz sam radiator to daj większy lub z wentylatorem, posmaruj GPU pastą,dobrze wyczyść z kurzu chłodzenie i zobacz, może karta podkręcona to ustaw na standart.

Jak nic odinstaluj stery od karty, restart,uruchom na systemowych i załóż karte od kumpla - stery i sprawdz.

(virus1010) #9

nie wime juz sam teraz ostatnim razem zawiesila mi sie gra i komp i restartnolem go on sie wlacza i za chwile gasnie wszystko nie wime co sie dzieje czy trzeba przeczyscic go dsobrze ?>

(:: MARIO ::) #10

nikt ci niepowie czy trzeba, to powinien wiedzieć sam użytkownik sprzetu :wink:

(virus1010) #11

doszedłem do wniosku ze to prawdopodobnie karta grafiki sie sypie niestety... Ostatnim razem po pewnym czasie gry zawiesil mi sie komp restrartnolem go wlaczal sie troche i sie wytlaczyl.... prawdpodobnie to ta wina !