Problem z grami i filmami

witam mam problem z grami i filmami na viscie, podczas ładowania gier (nfs carbon, bttlefield 2142) komputer zawiesza się albo wyłącza aplikacje, a jak wpakuje do napędu płytę z filmami to explorer się restartuje w czym tkwi problem, jest również problem z odtwarzaczami do filmów stosowałem się do wskazówek zamieszczanych w innych postach ale niewiele to pomogło, tylko WMP przyzwoicie chodzi a inne programy już nie, mam angielską viste w wersji home premium, sprzęt jaki posiadam to laptop Toshiba Satellite A135-S4467, procesor intel centrino duo T5200 @ 1.6 GHz , 1,6Ghz, 1Gb ram, dysk 160 ATA toshiba, grafika intel 945GM express 256 pamięci

spróbuj zaktualizować stery od karty graficznej i directx-a

Co do filmów:

WMP + KLite Mega Codec Pack + AllPlayer -> to jest sprawdzone i działa na Windows Vista (pozostałe odtwarzacze filmów np. SubEdit, Vplayer, BSPlayer są niezgodne z Vistą)

PowerDVD działa tylko trzeba w nim wyłączyć SPRZĘTOWĄ AKCELERACJĘ WIDEO (tak było u mnie);

A co do reszty problemów - jakie sterowniki wgrywałeś?

Pozdrawiam

A ja uzywam zwykłe xvid + ac3. Do ogladania media player classic i cinemaplayer ( cinemaplayer.net ) - w wersji beta ma juz support dla visty i z powodzeniem zastepuje subedita. np nie trzeba zmieniac nazwy pliku z napisami na taka sama jak nazwa pliku z filmem co zawsze mnie irytuje ;p.

Pozdrawiam