Problem z grami+ stery do karty graficznej

Witam mam Radeon 9550 256 128bitów I jak gram w Gta Sa to się teie mam procka sempron 64 3000+ i 512 ramu do tego. Czemu tak się dzieje może stery do grafy jakie byście polecili? Jak ściągnąłem Catalyst 7.1 nic nie pomogło. Doradzacie jakie będą najlepsze.

P.S. Z każdą grą tak jest a Windowsa przeinstalowałem tydzień temu. Może dać logi?

Hey !!

Sterowniki, które masz, są oki !!

:!: A czy we wszystkich grach jest problem z płynnością ??

:!: Jak wysoko masz ustawione detale i inne ustawienia graficzne ??

:!: Jakiego antywirusa używasz i czy jest on aktywny w czasie grania ??

:!: Czy nie używasz w czasie gry jakiś innych programów ??

:!: Jest to karta na AGP - czy masz zatem zainstalowane (w zależności od rodzaju płyty) sterownii uaktywniające post APG i przyśpieszenie teksturowania?? Sprawdź to tak - START - Uruchom - dxdiag - zakładka Ekran. Sprawdź, czy jest włączone i dostępne pole przyśpieszenie teksturowania AGP…

Z pozdrowieniami

Dimatheus

We wszystkich w które grałem dziś czyli: GTA SA, Colin Mc Rae Rally 2005, Ruchard Burns Rally. Mam jeszcze Heores V i COD2 ale nie próbowałem bo jeszcze nie zdążyłem.

Antywirus to avast home. Podczas gry leci muza z Winampa. Gry są ustawione jak kiedyś w nie grałem na tym sprzęcie. Czyli Gta 1024X768 max detale. Colin, Richard tak samo. Heros V i CoD2 na max nie wezmę bo się tnie wtedy.

Stery najnowsze.

Hey !!

włączone jest teksturowanie

Złączono Posty : 29.01.2007 (Pon) 14:18

wyłączyłem avasta i juz jest lepiej, ale by avast tak gry zamulał. Jak coś się bedzię jeszcze działo to napiszę.