Problem z grami - Zacina w niektórych momentach

Hello ! :slight_smile:

Mam problem, otóż: Gdy gram w jakieś gierki samochodowe lub motoryzacyjne, to gry zacinają przeważnie w wyścigu gdzie jest pełno samochodów/motorów. Czego może być to wina ? Właśnie grałem w MTX: Mototrax, który ma wymagania: Rozsądne wymagania sprzętowe:

Pentium III 1 GHz, 512 MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza), 1.4 GB HDD.

A mój PC:

AMD Sempron 2800+

512 RAM

Radeon 9550 128 MB

(Niedawno po formacie)

Mój komputer jest dużo lepszy niż wymagania do tej gry, szczególnie że to są jeszcze zalecane wymagania. Proszę o pomoc :slight_smile:

Przeinstalowywałeś sterowniki od karty graficznej oraz DirectX’a ?

Sprawdź jakie masz temperatury na karcie graficznej (w vortalu jest freeware’owa edycja everesta więc możesz ją pobrać) .

A gdzie są dokładnie podane te temperatury ? :stuck_out_tongue:

Np. w everest zobacz tylko ,że nie sprawdzisz karty (nie ma czujnika) sprawdź procka czy nie ma wirusów nie szkodzi ,że po formacie i wszystkie sterowniki są.Co do temp. karty to odpowiedni termometr.

A zasilacz proszę państwa?Ja u siebie szukałem wszystkiego:wirów,sterowników,czyściłem chłodzenie żeby obniżyć temperatury,wymieniłem pastę termoprzewodzącą.Bo niby komp był lepszy niż wymagania gry a cięło się.A to była wina zasilacza.Siadały napięcia przy dużym obciążeniu procka i karty.Zmieniłem cały komp na szczęście.Ale napięcia zwłaszcza w stresie bym sprawdził.Wverest też pokazuje!!

Pokazuje ale zbyt nie dokładnie napięcia też możesz zmierzyć ale tylko jak masz miernik.Podaj marke moc zasilacza.

Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej powinno pomóc :smiley:

ziomek5

Feel 230V 350atx

Temperatura procesora: 32*