Problem z grami!

(Szalik1) #1

witam mam problem poniewaz mam nowego kompa wiec mówie sobie pogram. Zainstalowałem kilka gier i z kazda dzieje sie to samo po chwili grania czasami nawet od razu po włączeniu wyskakuje niebieskie okno z białymi napisami i komputer albo sie zawiesza albo resetuje;/ robiłem juz 3 razy formata, instalowałem 2 rózne windowsy zmieniałem sterowniki do karty i nic. Moze ktos mi jakos pomoze bo mnie denerwuje ze mam nowego kompa na którym wszystkie gry powinny smigac a ja nie moge w nic pograc;/ PLEASE HELP !!

(Tomek19 87) #2

ale zadne fry nie chodza. jak tak to wina karty graficznej jak masz na gwarancji to oddaj do servisu

ja yo mialem ostatnio gry sie wieszaly na samym poczatku i nic sie nie dalo zrobic musialem zrobic resa aby komp dzialal do kiedy nie odpalalem gry bo potem zwis. moze to byc to ale moze byc tez cos innego

(Szalik1) #3

aha no mi tylko przy grach głownie sie wyłacza ;// chyba bede sie musiał przejsc do tego sklepu bo po co mi taki komp jak gry nie chodza do gg to jakis badziew zwykły wystarczy a to ma smigac !!

(Asterisk) #4

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Szalik1) #5

programem everest wyczytałem ze temp płyty ok 41 stopni, procek 56, aux 49, grafika 53 i dysk 48 ogólnie to chyba wszystko w normie co??

(JNJN) #6

szalik1

Byłeś o coś proszony.JNJN

(SeBoLaS) #7

Chodzi ci o BSOD czyli podczas tego błędu pisze że system został zamknięty aby uniknąć uszkodzenia komputera i zachodzi zrzucanie pamięci fizycznej na dysk??

(Adrkan) #8

Jeżeli komp nie jest podkręcony to wydaje mi się, że może być nie podłączona wtyczka zasilania na przykład (ta 4-pinowa). Brzmi abstrakcyjnie, ale jest wielce prawdopodobne, bo ludzie składający kompy nie mają dużej wiedzy i nie wiedzą co gdzie jak najczęściej

(SeBoLaS) #9

Zależy gdzie w małych sklepach z komputerami to jeszcze się znają ale jak ktoś kupuje komputer w supermarkecie to nie ma pewności czy mu dobrze złożyli ponieważ spotkałem się z tym że w markecie kompy składał specjalista od sprzętu AGD więc myślę że wacet co na codzień montuje pralki i lodówki to dobrze kompa nie zmontuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(Szalik1) #10

dokładnie dzieje sie to co napisł sebolas !!

(JNJN) #11

szalik1

Używaj polskich znaków i temat postu to też za bardzo nie jest konkretny,opcja zmień i popraw posty.JNJN

(SeBoLaS) #12

Przeczytaj to i wklej zawartość minidumpa

http://wiruszone.net/forum/viewtopic.php?t=5654

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 18:45

Wiem problem zapewne leży gdzieś po stronie sterowników do karty graficznej ale wklej minidumpa.

Jakie masz stery do tej

??

(Mlajtner) #13

ustaw pamięć wirtualną na 1,5 zainstalowanej

(SeBoLaS) #14

Mój Komputer>>>PPM>>>Właściwości>>>Zaawansowane>>"wydajność"Ustawienia>>

>>Zaawansowane>>"Pamięć wirtualna"Zmień i tam ustaw ...x1,5 gdzie (...) to ilość posiadanej na kompie pamięci ram

W marketach nie składa się kompów tylko zamawia całe zestawy u producentów (np. NTT, PCF itp.) więc chyba w snach się z tym spotkałeś.

(SeBoLaS) #16

W snach to może i ty się spotkałeś,a mi chodzi o takie markety jak media expert,itp,itd

(Szalik1) #17

mam 1024 ddr 2 a wirtualnej ustawione mam automatycznie 1536 do 3072 a z tym czyms co sobolas pisał t ozaraz wkleje bo to skomplikowane jest :stuck_out_tongue: a sterowniki mam : 93.71_forceware_winxp2k_international_whql

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 21:11

mały problem bo Debugging Tools for Windows nie chce mi sie to rozpakowac;//

(SeBoLaS) #18

tu jest ok

ok czekam

wkleisz to zobaczymy czy są dobre ale poszukałem w googlach że dla tej karty graficznej najlepsze są stery 91.47 najstabilniejsze

(Szalik1) #19

nie ma jakiegos innego sposobu?? i to chodzi o nazwe pliku co robi ten bład?? bo to bym moze spisał jak by sie zawiesiło tylko niewiem czy to wkółko jest ten sam plik czy rózne :slight_smile:

(SeBoLaS) #20

pobierz go tu masz inny link:

http://www.microsoft.com/whdc/devtools/ ... llx86.mspx

i spróbuj wypakować

a tutaj masz jeszcze inny opis co masz robić z minidumpem

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=50339

tego właśnie niewiemy :mrgreen: