Problem z grami!

witam mam problem poniewaz mam nowego kompa wiec mówie sobie pogram. Zainstalowałem kilka gier i z kazda dzieje sie to samo po chwili grania czasami nawet od razu po włączeniu wyskakuje niebieskie okno z białymi napisami i komputer albo sie zawiesza albo resetuje;/ robiłem juz 3 razy formata, instalowałem 2 rózne windowsy zmieniałem sterowniki do karty i nic. Moze ktos mi jakos pomoze bo mnie denerwuje ze mam nowego kompa na którym wszystkie gry powinny smigac a ja nie moge w nic pograc;/ PLEASE HELP !!

ale zadne fry nie chodza. jak tak to wina karty graficznej jak masz na gwarancji to oddaj do servisu

ja yo mialem ostatnio gry sie wieszaly na samym poczatku i nic sie nie dalo zrobic musialem zrobic resa aby komp dzialal do kiedy nie odpalalem gry bo potem zwis. moze to byc to ale moze byc tez cos innego

aha no mi tylko przy grach głownie sie wyłacza ;// chyba bede sie musiał przejsc do tego sklepu bo po co mi taki komp jak gry nie chodza do gg to jakis badziew zwykły wystarczy a to ma smigac !!

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

programem everest wyczytałem ze temp płyty ok 41 stopni, procek 56, aux 49, grafika 53 i dysk 48 ogólnie to chyba wszystko w normie co??

szalik1

Byłeś o coś proszony.JNJN

Chodzi ci o BSOD czyli podczas tego błędu pisze że system został zamknięty aby uniknąć uszkodzenia komputera i zachodzi zrzucanie pamięci fizycznej na dysk??

Jeżeli komp nie jest podkręcony to wydaje mi się, że może być nie podłączona wtyczka zasilania na przykład (ta 4-pinowa). Brzmi abstrakcyjnie, ale jest wielce prawdopodobne, bo ludzie składający kompy nie mają dużej wiedzy i nie wiedzą co gdzie jak najczęściej

Zależy gdzie w małych sklepach z komputerami to jeszcze się znają ale jak ktoś kupuje komputer w supermarkecie to nie ma pewności czy mu dobrze złożyli ponieważ spotkałem się z tym że w markecie kompy składał specjalista od sprzętu AGD więc myślę że wacet co na codzień montuje pralki i lodówki to dobrze kompa nie zmontuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dokładnie dzieje sie to co napisł sebolas !!

szalik1

Używaj polskich znaków i temat postu to też za bardzo nie jest konkretny,opcja zmień i popraw posty.JNJN

Przeczytaj to i wklej zawartość minidumpa

http://wiruszone.net/forum/viewtopic.php?t=5654

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 18:45

Wiem problem zapewne leży gdzieś po stronie sterowników do karty graficznej ale wklej minidumpa.

Jakie masz stery do tej

??

ustaw pamięć wirtualną na 1,5 zainstalowanej

Mój Komputer>>>PPM>>>Właściwości>>>Zaawansowane>>"wydajność"Ustawienia>>

>>Zaawansowane>>"Pamięć wirtualna"Zmień i tam ustaw …x1,5 gdzie (…) to ilość posiadanej na kompie pamięci ram

W marketach nie składa się kompów tylko zamawia całe zestawy u producentów (np. NTT, PCF itp.) więc chyba w snach się z tym spotkałeś.

W snach to może i ty się spotkałeś,a mi chodzi o takie markety jak media expert,itp,itd

mam 1024 ddr 2 a wirtualnej ustawione mam automatycznie 1536 do 3072 a z tym czyms co sobolas pisał t ozaraz wkleje bo to skomplikowane jest :stuck_out_tongue: a sterowniki mam : 93.71_forceware_winxp2k_international_whql

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 21:11

mały problem bo Debugging Tools for Windows nie chce mi sie to rozpakowac;//

tu jest ok

ok czekam

wkleisz to zobaczymy czy są dobre ale poszukałem w googlach że dla tej karty graficznej najlepsze są stery 91.47 najstabilniejsze

nie ma jakiegos innego sposobu?? i to chodzi o nazwe pliku co robi ten bład?? bo to bym moze spisał jak by sie zawiesiło tylko niewiem czy to wkółko jest ten sam plik czy rózne :slight_smile:

pobierz go tu masz inny link:

http://www.microsoft.com/whdc/devtools/ … llx86.mspx

i spróbuj wypakować

a tutaj masz jeszcze inny opis co masz robić z minidumpem

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=50339

tego właśnie niewiemy :mrgreen: