Problem z grami (?)

Ostatnio pojawił mi się pewien problem. Mianowicie:

Włączyłem grę Call Of Duty 2 i co 5s gra się zacina, nie ważne czy to SP czy MP. Zacinka wygląda tak, że idąc w bok, idę spokojnie, ale nagle nie mogę ruszyć myszką, a jak puszczam przycisk na klawiaturze to postać idzie mi dalej. Po chwili to ustaje, ale jak się ruszę to za 5s dzieje się tak samo. Początkowo myślałem, że coś mi szwankuje w CoD2, ale włączyłem CS i Call Of Duty 4 no i wszędzie jest tak samo. Wcześniej nie miałem podobnych problemów, więc kompletnie tego nie rozumiem. Proszę o pomoc i z góry dziękuję :wink:

a menu sie zacina (chodzi mi o np muzyke, kursor) czy tylko w trakcie gry? i jaki komputer masz? :mrgreen:

Miałem takie coś jak zainstalowałem Punk Bustera. Wywal go i spróbuj wtedy.

Komputer jest mało ważny, bo wcześniej wszystko chodziło perfekcyjnie. W MENU kursor się nie tnie :frowning:

Jakiego masz Antywirusa??

Ja jak mam Noda to sie gry tną…

To zabierz im nóż! Proszę nazwać temat konkretnie.

Jest tak. Żadnego antywisrusa wcześniej nie miałem i się zacinało. Teraz mam i jest tak samo. Notabene raz się tnie, raz nie (?) Nie mam pojęcia czemu…

  1. Zmieniałeś może ostatnio sterowniki do karty graficznej ?

  2. Gry, w których występuje problem działają z płytą, czy bez ? Pytam o to, ponieważ, jeżeli działają z płytą, to może robisz coś takiego:

Wkładasz płytę do napędu, nie czekasz aż wystertuje napęd i uruchomi się Autorun, tylko od razu po włożeniu płyty do napędu klikasz 2x na ikonę gry i ta uruchamia się dwa razy :wink: Raz, po Twoim dwukrotnym kliknięciu na ikonę, a drugi - Autorun płyty. Czyli w sumie masz uruchomioną da razy tą samą grę.

Piszę o tym, ponieważ takie są właśnie objawy dwa razy uruchomionej gry w tym samym czasie.

  1. Twój komputer spełnia wymagania sprzętowe gier, w których występują problemy ?

Proszę zmienić tytuł na konkretny.

Więcej próśb nie będzie

Zgadzam się z tobą w 100%.

Co z tego że grałeś wcześnie w inne gry jeśli było ok.

Tamte gry może były wcześniej i miały mniejsze wymagania sprzętowe.

Radze sprawdzić tu

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wybierz z listy Call of Duty 2 i sprawdzi Ci czy spełniasz wymagania sprzętowe :slight_smile: