Problem z Grami!

Dlaczego strasznie przywieszają Mi się Gry ??? Mój komputer to Celeron 1,8 Mhz, 770 Ram. A kartę graficzną mam Radeon 9200/128. Dzieje się tak jak Np.: widzę dużo ludzi w grach lub ogólnie dużo kolorów, W czym problem ??? Czy to wina usawień ? Pomocy Chodzi o to że mam Directa a gry wlaczam na minimalnych detalach. A kumple maja gorsze kompy i im plynnie chodzi wszystko. Czy to moze karta jest źle zkonfigurowana?

Jeden kumpel ma procka 1,2Mhz 512 RAM i karte 64 i jemu wszystko chodzi dobrze a mi NIE. Nie wiem Czemu ?! :? Pomocy !!

Może masz komputer zaśmiecony spywarem i podobnymi rzeczmi. Może masz jakiegoś bardzo zasobożernego antywirusa, albo inne programy działąjące w tle

zalerzy jakie to gry jeszcze i czy orginalne :mrgreen:

Jak to jakie ?? Czy to ma znaczenie ??

a jak myslisz, przecież sa gry które wymagają lepsze sprzętu a inne troche słabszego :?

“widzi duzo ludzi” - gry prawdopodobnie OnLine… a jak moze w nie grac… online… to albo darmowe albo oryginalne…

f3n3k to ze jest to legalne forum… nie znaczy ze kazdego trzeba od razu podejrzewac o korzystanie z nielegalnego oprogramowania…

a co do samego problemu… u mojego kolegi byl podobny problem… ta sama karta graficzna… z tym ze na plycie glownej byla jeszcze zintegrowana (komputer z media markt… nie dla idiotow, a idioci kompy skladaja) noi komputer sobie jechał na tamtej zintegrowanej…

po wyłączeniu w menedzerze urzadzen tamtej zintegrowanej karty wszystko gralo :slight_smile: problem może miec wlasnie takie podloze - radze sprawdzic w menedzerze zadan :slight_smile:

Niekótre gry wymagają dużo mocniejszych komputerów niż Twój i może dlatego właśnie gry przycinją.

Ale jeżeli Twój komputer spełnia wymagania gry to proponuję zainstalować najnowsze sterownikii do karty grafcznej.

Jeżeli masz słabe łącze (powiedzmy neostradę 128) i grasz przez internet to może dlatego gry przycina.

Gry oczywiście orginalne ?

Nie to nie gry On-line. A PC spełnia wymagania Gier! !!

Mrs.Incredibles : or Y ginalne, masz syf na kompie + zaśmiecony ram programami + sterowniki stare

Podaj w jakich grach sie tnie.

Ja bym pozamykał wszystkie niepotrzebne procesy, a i defragmentacja tez moze by pomogla.

Co do sterow to ta karta sprawia duzo problemow bo i na nowszych i na starszych sa gry ktore sprawiają problemy (wiem bo sam mam). ATI sobie odpuscilo tą kartę po prostu.

Konkretne tytuły ;]

Niedawno miałem formata z 4 dni temu

Mrs.Incredibles może jednak podałbyś te tytuły?

Np.: Worms 3D ,Hitman 2 :?

to Hitman 2 u mnie chodził płynnie :shock: (co prawda wcale nie max detale :slight_smile: ) na sprzęciku 800MHz i 128 RAM’u i Riva TNT2 :slight_smile:

musisz miec:

albo napraaawde zaśmiecony komputer

albo naprawde duzo uruchomionych procesow w tle

albo syfy…

ja bym stawial na syfy… mowisz ze format 4 dni temu… a moze wskoczyly zaraz po instalacji?? jak jeszcze nie bylo firewalla, antyvira??

lepiej posprawdzaj kompa… ad-aware, spybot

Ok mogę tak zrobić, Ale czemu jak U ciebie chodzi płynnie Hitaman 2, a u Mnie się tnie, że grać Nie mozna :? Czyżby to wszytko było winą syfu ??? :?

Nie mogę w to uwieżyć zwłaszcza, że niedawno robiłem Formata. Może lepiej byłoby zrobić go jeszcze raz ??? Tak wogóle to nie mam za dużo programów i Gier zainstalowanych, kilkanaście programów, 2 Gry - Hitman 2 i jeszcze jakaś mała Gra. Kiedyś jak grałem w Himana to miałem więcej zainstalowanych programów i gier i Chodził ładnie. :? Może tu chodzi o Directa X ??? Mam tego najnowszego, a Gry nadal się Tną :? W Hitamanie w pliku Read Me pisało, że do grania wymagany jest Direct X 8.0 Więc go zainstalowałem I nic Nadal się tnie. :?