Problem z graniem w gry przez internet;(;(

Witam

Wiec posiadam lacze radiowe 512ks/s||PŚ:60-70kb/s gram w sof2 multiplayer demo…wczesniej mialem neo160kb/s ||PŚ:15kb/s wszystko bylo ok chodzilo cacy itp… teraz gdy posiadam lacze radiowe to gra juz nie sprawia mi przyjemnosci wszystko jest ok przy wejscu do gry wchodzeniu na serwer itp lecz gdy gra sie zacznie to zaczynaja sie problemy moj ping wariuje i mam ku…skie lagi oczywiscie nie zawsze ale co pare parenascie sekund albo i czesciej(czasem nie da sie wogóle grac) mam okropne lagi moze znacie jakis program ktory ustabilizowal moje lacze lub cos w tym rodzaju nie znam sie natym wiec kieruje prosbe do was… z gory dziekuje;];] pozdrawiam

I tu jest największy problem… :slight_smile:

Może masz w procesach też jakiś program, który troche “zżera” łącze ?

A co do tych programów to wątpie, że takie istnieją…

raczej nie wszystko wylanczam jak lece grac… moze cFossSpeed Pomoze??moze wiesz jak go dobrze ustawic? da sie jakos sprawdzic czy cos zabiera mi transfer…

Musisz mieć przerwy w dostawie neta. Ja mam osiedlówke ale strasznie kaszaniastą i co jakiś czas wysępują przerwy w łączności, też mnie lagi chwytają okrutne i ping skacze.

Poza tym z radiówką to norma, wiatr zawieje i net przerywa.

:frowning: :frowning: wiatr i deszcz nie maja znaczenia powiem szczerze nie mialem z tym problemow… no w tej dostawie neta jest problem zainstalowalem cFossSpeed moze on cos zmieni z czasem sie przekonam;/