Problem z hasłem do archiwum

Witam.

Mam dziwny problem z hasłem do pliku rar. Hasłu które mi podano działa, keidy chce winrarem otworzyć archiwum (wpisanie czegokolwiek innego nie pozwala wyświetlić pliku), ale kiedy chce wypakować zawartość program wywala komunikat o błędzie CRC - błędne hasło? Co może być tego przyczyną??

alorkar , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Błąd CRC jest błędem sumy kontrolnej, czyli świadczy o tym że archiwum jest uszkodzone, a nie o złym haśle (hasło zadziałało inaczej byś nie zobaczył komunikatu o błędzie). Pobierz archiwum ponownie, najlepiej akceleratorem pobierania.

Archiwum ma 5 części i w każdym jest tak samo, chyba niemożliwe żeby wszystkie ściągnęły się uszkodzone?

Rozpakowujesz tylko pierwsze (reszta zrobi się automatycznie) wystarczy że jedno będzie uszkodzone i otrzymasz ten komunikat. :stuck_out_tongue:

Powinno ci pisać, które jest uszkodzone, kiedyś też tak miałem. Musisz zdobyć ten plik ze źródła jeszcze raz

ściągnąłem od nowa i przeprowadziłem dokładniejsze testy - testowałem każdy wolumin osobno 7zipem i wygląda to tak, ze w pierwszym komunikat o crc/haśle wyskakuje gdzieś po 15% testowania, a w pozostalych czesciah od razu… już nic nie wiem… Wszytkim innym, ktorzy mają ten link z tego samego źródła działa…