Problem z hasłem wirtualna maszyna Xp na Win 7

Witam

Na 64 bitowym Win 7 Professional zainstalowałem wirtualną maszynę xp. Musiałem to zrobić bo Adobe CS2 niestety nie działa na Win7. Wszystko się uruchomiło i śmigało jak ta lala przez długi czas bez najmniejszych problemów. Ostatni dość długo nie używałem CSa a więc i wirtuala a ostatnio odpalam go a on pokazuje mi okno logowania jak przy starcie systemu i domaga się hasła bo inaczej mnie nie wpuści. Lekko zdębiałem bo na wirtualu nigdy żadnego hasła nie ustawiałem i nie wiem o co mu chodzi. Zgłasza mi użytkownika XPMUser i jego konto którego też nigdy nie zakładałem. Mam robotę do zrobienia a niestety nie mogę się dostać do programów które są jak najbardziej legalne. Ktoś wie może jak to obejść i co mu się w ogóle porobiło? Niby pisze w panelu logowania że jeśli nie zakładałem hasła to kliknąć anuluj i mnie puści ale wcale nie puszcza, wraca do panelu a po kolejnej próbie wyłącza maszynę.

Jakieś rady co do tego jak złamać/obejść hasło na wirtualu?

Jesteś pewien ,że nikt Ci nie wbił na kompa i nie wpisał hasła czy zmienił użytkownika w tym programie?