Problem z Hitachi[mp3]-komputer go nie odnajduje

Mam problem.

zakupiłam odtwarzacz mp3 Hitachi DMP250N. na 2 kompach, po podłączeniu mp3 do każdego z nich, w autoodtwarzaniu pojawiała opcja aby zawartość otworzyc w folderze. a na moim kompie jest tylko opcja przez media playera i winnampa no i opcja aby nic nie robił.

no czyli co? teoretycznie widzi urządzenie ale jakby nie moze go otworzyc jako folder?

jeszcze jedna sprawa odnośnie tego. w moim komputerze nie ma w ogóle ikonki odwołującej się do tego odtwarzacza mp3.

na tych 2 kompach do ktorych podłączałam go była.

tylko mi nie mówcie że mam siedzieć na tamych kompach … bo one nei sa moje :stuck_out_tongue: także nie mam nawet mozliwości aby tam na nich siedziec. nie będe latała z jedną piosenką do zgrania do kogos bo to bez sensu.

dlatego Was się pytam czy wiecie może czemu tak się dzieje?

mam Windows XP, w instrukcji jest napisane że na XP jest ta mp3 przeznaczona. powinna działać… a nie działa.

przez to że nie ma opcji z folderem nie można dodac żadnej piosenki na mp3.

prosze o pomoc!!

A np program freecomander go widzi? Jest widoczny jako dysk w zarządzaniu dyskami?

kociakowata , Zmień tytuł by był związany z problemem korzystając z przycisku EDYTUJ, inaczej temat zostanie przeniesiony :arrow: do śmietnika

Zapoznaj się TYMI informacjami.

hym. wiesz nigdy nie korzystałam z tego programu… wiec nie wiem dokładnie jak się sprawdza takie rzeczy.

jak sie to dokładnie robi?

Dodane 12.09.2009 (So) 10:48

innym programem sprawdzałam czy wykrywa tą mp3 i wykrywa. ze jest poodłączona iże działa niby poprawnie…

więc czemu nie wyświetla się zawartość jako folder?

mówiąc szczerze nie wiem czego może brakowac… sterowników? tylko kurde ciężko jakies znaleść do tej mp3 :confused: