Problem z HP 1510 , może ktoś potrafi mi pomóc?

Witam. Od pół roku posiadam urządzenie wielofunkcyjne HP 1510. Ostatnio drukowało ok., za dwie godziny włączyłam je znowu, coś zazgrzytało i od tej pory zaczęło nie równo wciągać papier.

Teraz po poruszaniu z tyłu rolkami wciąga już normalnie, ale pojawił się kolejny problem a mianowicie, przy całkowitym usunięciu oprogramowania i próby wgrania, na koniec przy próbie połączenia z serwerem wyskakuje takie info:

Jest jeszcze kilka innych znaków ale może to wystarczy żeby ktoś wiedział co z tym trzeba zrobić.

Podejrzewam że do naprawy nie ma sensu ponieważ, dopiero teraz zauważyłam, że w kartonie przy kupnie nie było gwarancji a dwa te gwarancje fabryczne też są dziwnie rozpatrywane.

To jedna sprawa, drugi problem, że teraz normalnie wciąga kartkę pojedynczo nie pobiera większej ilości z podajnika, ale wciągnie ją do końca i staje w połowie , wtedy zaczyna mrugać pomarańczowe światełko aby wznowić więc naciskam, wyrzuci papier, ale na nowo kolejny wciąga a za żadne skarby nie drukuje. Tusze są pełne, oryginalne, już je wyjmowałam, czyściłam, nie wiem sama co może teraz być przyczyną nie wyrzucania całkowicie kartki no i braku drukowania nawet pierwszej strony, tej którą zawsze drukowała jak się ją za każdym razem włączało. Może wy potraficie mi pomóc?

Serwis i może konserwacja wystarczy?

a gdzie ją kupiłaś? Powinien wystarczyć paragon do gwarancji. A może coś wpadło do podajnika papieru? np.liść z kwiatka(nie śmiać się,miałem tak)?

Jest problem ponieważ paragonu nie mam bo była f-ra Vat, a ona zaostała wysłana do Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych. Po wypadku jeżdże na wózku i brałam laptopa i drukarkę od nich dlatego nie mam nic. Kontaktowałam się @ z HP i ciągle mi piszą o tej gwarancji że muszę ją mieć, a ja im 2 razy już napisałam że jej nie posiadam.

W zasadzie to trzeba zrobić. Ale to jak wtedy jest z gwarancją jeżeli wszystkie papiery od niej ma PFRON? Z nimi jeszcze się skontaktuj. I sprubój jeszcze raz ją zainstalować;wywal wszystko co jest od niej, zainstaluj znów. Chociaż wygląda mi to na coś z mechaniki.

Zrobiłam dokładnie tak jak napisałeś, wyrzuciłam wszytsko , łącznie z plikiem z Program Files i instalowałam wszytsko na nowo.

Problem pojawił się w momencie jak włączyła wtedy drukarkę , wtedy coś zaczęło zgrzytać, no i powstał problem. Zastanawiam się czy wogole oplaca się oddawac ja do naprawy do HP bo bez gwarancji sa bardzo drodzy. A czemu pojawia sie taki dziwny komunikat po zainstlowaniu i nie chce się połączyć z sererem, to tak wygląda jakby może coś z oprogramowaniem było, czy to też możliwe?

Pfron dzwoniłam i nie przesyła faktur mowią że trzebabylo sobie zrobic ksero tylko ze z koleji ksero nie honoruje HP to raz a dwa ciagle upieraja sie przy gwarancji ktorej to oni nie dolaczyli.

Zastanawiam sie bo drukarka jest mi niezbędna a kasy za duzo nie mam czy nie kupic zwyklej i tak myslalam o HP D2360. Co o niej sadzicie?

W zasadzie nic Ci więcej nie poradzę.Jak NIE MA gwarancji to daj ją do do jakiegoś zakładu naprawy sprzętu biurowego.Niech przy tobie na szybko zajrzą co tam może być.I za ile od razu!! Bo jak zostawisz ją im w łapach to zaśpiewają ile zechcą za naprawę.

Osobiscie wolałbym tą co masz.Skaner-kopiarka, to się przydaje. Pozdrowionka :slight_smile:

Oddam ja tak jak napisaleś do naprawy sprzetu biurowego tylko musze sie zorientowac czy tu gdzie mieszkam jest cos takiego i gdzie, chyba że ktoś z Was pochodzi z Bydgoszczy i wie?

1510 jest zdecydowanie lepsza bo bardziej funkcjonalna, ale też i roższa, a ja w zwiazku z tym że po wypadku mam slabe ręce wszytsko co piszę to na kompie i drukuję wiec teraz jak bez ręki, a dowiesc ja gdzies tez dla mnie nie bedzie najlatwiejszym sposobem dlatego poki co myślalam o drukarce chociaz i tak sie przygladalam tej 2360 bo mam okazje ja kupic po cenie hurtowej za 138 zl.