Problem z HP dv7 -1140ew

Witam! Otoz mam problem z laptopem Hp dv7 - 1140ew. Odrazu po kupnie go wszystkie gry chodzily idealnie bez zadnego sciania sie itp. Zaisntalowany byl system od dostawcy . Po 2-3 miesiacach zaczely sie jakies problemy z grami typu od czasu do czasu zacinka. Ostatnio wszystkie gry (most wanted, carbon, pes 7, fifa 8) ciely mi sie na minimalnych. Zainstalowalem od nowa system bo byl troche zagracony. Po zainstalowaniu i nowego systemu od dostawcy z repair dysku problem od nowa wystepowal czyli kazda gra sie tnie na minimalnych (takie przeskoki typu klatka stop klatka). Zainstalowalem najnowsze sterowniki do graficznej i nadal to mam i nie wiem co na to mozna poradzic. Natomiast moj 2 problem nie wiem z czym moze byc zwiazany, otoz laptop jakby łapał “zawieche” i np jest okno od “gg” i ona mi “skacze” w jedna i druga strone. Tylko z krawedziami tak mam.

Dziękuje za szybko odpowiedz.

Pozdrawiam

jaki masz ustawiony plan zasilania ?

sprawdziłbym dysk programem hd tune (zakładka health), oraz kartą graficzną… jeśli lapek na gwarancji to do serwisu. recovery powinno załatwić sprawę…mulenie może oznaczać problemy sprzętowe( często w hp-kach zdychają grafiki).

Sprawdziłem zakładke “health” i wszystko jest ok. Żadne sektory nie są uszkodzone. Karta graficzna to 9600M GT. Czytałem troche o serwisie “hp” i mam pewne wątpliwości co do niego… Co jeszcze moglibyscie mi poradzic do zrobienia\sprawdzenia.