Problem z IE 7 i wyswietlanie stron

Witam, mam nadzieję że ktoś będzie potrafił mi pomóc.

Moja przeglądarka IE7 nie wyświetla stron internetowych (żadnych) nie mogę zrobić Update systemu, gdyż pojawia się komunikat identyczny jak ten gdy nie ma się dostępu do internetu.

Sprawa wygląda identycznie z komunikatorem Tlen, gdy chcę przejrzeć pocztę z poziomu komunikatora, nie wyświetlają się w nim reklamy a w ich miejscu pojawia się komunikat który opisałem wcześniej.

Na co dzień używam na PC firefox i wszystko jest ok z wyjątkiem właśnie tego IE 7 i aplikacji które wymieniłem.

Czy ktoś wie jak to naprawić?

Nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi, ale postaram się pomóc.

Jeżeli masz taką sytuację, że np Tlen lub GG Ci chodzi, a strony się nie wyświetlają, to prawdopodobnie jest to wina DNSów. Musisz je podać ‘z palca’ w konfiguracji połączenia.

Pozdrawiam

Pytanie, czy w Firefoxie wszystko chodzi. Jeżeli tak, to moja porada nie jest na miejscu :slight_smile:

PS. Ja mam Neo i miałem indentyczną sytuację. Od czasu jak wprowadziłem ręcznie DNSy strony pięknie chodzą :wink:

ehhh przeczytaj uważnie bo widze że masz problemy ze zrozumieniem. Firefox działa i internet także nie działa IE7 i tlen tzn w tlenie reklamy i poczta. Rozumiesz już czy mam ci to tłustym drukiem napisać?

A nie masz przeglądarki przypadkiem ustawionej na ,pracuj w trybie offline"?

Nie, tak samo by można by się zapytać

"a czy komunikator Tlen nie masz ustawiony w trybie off line? "

Aplikacja zależna od IE7 [Tlen] .

A swoją drogą mniej ironii.

IE7 masz odblokowany w firewallu?

I nie wiem, o co się tak rzucasz, my ci chcemy grzecznie pomóc.

Tak jest wyłączony, tzn nie bloguje IE 7

A jak z konfiguracją proxy w IE?