Problem z IE, a raczej cos dziwnego

dlaczego jak kozystam z IE przy adresie stronki www pojawia sie coś takiego http://img282.imageshack.us/img282/761/ … orn8kt.jpg

Jak na moje oko to się ikonka podmieniła, nie raz windek tak ma :roll:

to co zrobić żeby normalnie wyskakiwał obrazek dobrych programów np

Masz może jakiegoś syfka, albo może przez ten styl z upiększacza. Spróbuj jeszcze odświeżyć stronę. Pozdro.

trzeba napisać skargę do billa gates’a

wyczyść temporary internet files i cookies

o napewno, tylko co jemu do tego :slight_smile:

jeszcze dzisiaj skanowałem kompa :

norton antyvir 2005

ms antyspyware

ad aware

spy bot

i nic nie było, loga takze dawałem i był ok

to co może być nie tak?

a wyrzuciłeś to co pisałem ? jak nie to spróbuj a jak tak i nie pomogło to może spróbuj jeszcze rejestr przeczyścić

wyzuciłem wszystko oprócz jednego pliku którego wogule nie moge usunąć z temp : ~GF1BEF.tmp czy to jakis smiec?

Zapewne jest to plik aktualnie używany w twoim systemie. Jego zostaw.

no i dalej mam taki problem , dlaczego tak się dzieje?

ale jeśli to plik temp to wyrzuć go on jest używany przez jakąś aplikacje(kasperski u mnie czasem tworzy podobne ale i tak je potem usuwam) to może być jego wina ale wątpliwa sprawa

ale nie rozumiesz że nie moge go wyzucić< bo pisze że jest używany przez inny program albo cos takiego

:lol:

Wchodzisz w awaryjny i fix :lol:

niestety e da się :frowning:

co moge jeszcze zrobic?

A w sumie czy to aż tak poważny problem, żeby tak się starać go naprawić :roll: Ja bym to olał heh

ale ja nie :twisted:

ja chce miec do końca ładny komp i drobny szczegół tego mi nie zepsuje, duzo pracy włozyłem w upiekszenie kompa i nie zmarnuje tego, dlatego sie pytam co jeszcze mozna zrobic żeby się tego pozbyć ?

Wywalić możesz programem Copylock, ale nie wydaje mi się, aby ten plik stwarzał problem.

miałes racje to nie pomogło, czy może ta ikonke blokuje norton?

raczej nie, zainsttaluj na nowo IE

ściagnąłem tę wersję co mi dałes linka i jak odpalam instalke to pisze mi ze mam nowszą zainstalwana wersje niz ta która chce zainstalowac, i pisze ze ninstalacja nie może dobiegnąć końca