Problem z IE, a raczej cos dziwnego

(Neo26) #1

dlaczego jak kozystam z IE przy adresie stronki www pojawia sie coś takiego http://img282.imageshack.us/img282/761/ ... orn8kt.jpg

(inż. Piniol) #2

Jak na moje oko to się ikonka podmieniła, nie raz windek tak ma :roll:

(Neo26) #3

to co zrobić żeby normalnie wyskakiwał obrazek dobrych programów np

(Jarkis) #4

Masz może jakiegoś syfka, albo może przez ten styl z upiększacza. Spróbuj jeszcze odświeżyć stronę. Pozdro.

(m89) #5

trzeba napisać skargę do billa gates'a

wyczyść temporary internet files i cookies

(Neo26) #6

o napewno, tylko co jemu do tego :slight_smile:

jeszcze dzisiaj skanowałem kompa :

norton antyvir 2005

ms antyspyware

ad aware

spy bot

i nic nie było, loga takze dawałem i był ok

to co może być nie tak?

(m89) #7

a wyrzuciłeś to co pisałem ? jak nie to spróbuj a jak tak i nie pomogło to może spróbuj jeszcze rejestr przeczyścić

(Neo26) #8

wyzuciłem wszystko oprócz jednego pliku którego wogule nie moge usunąć z temp : ~GF1BEF.tmp czy to jakis smiec?

(Damian) #9

Zapewne jest to plik aktualnie używany w twoim systemie. Jego zostaw.

(Neo26) #10

no i dalej mam taki problem , dlaczego tak się dzieje?

(m89) #11

ale jeśli to plik temp to wyrzuć go on jest używany przez jakąś aplikacje(kasperski u mnie czasem tworzy podobne ale i tak je potem usuwam) to może być jego wina ale wątpliwa sprawa

(Neo26) #12

ale nie rozumiesz że nie moge go wyzucić< bo pisze że jest używany przez inny program albo cos takiego

(Qbek50) #13

:lol:

Wchodzisz w awaryjny i fix :lol:

(Neo26) #14

niestety e da się :frowning:

co moge jeszcze zrobic?

(inż. Piniol) #15

A w sumie czy to aż tak poważny problem, żeby tak się starać go naprawić :roll: Ja bym to olał heh

(Neo26) #16

ale ja nie :twisted:

ja chce miec do końca ładny komp i drobny szczegół tego mi nie zepsuje, duzo pracy włozyłem w upiekszenie kompa i nie zmarnuje tego, dlatego sie pytam co jeszcze mozna zrobic żeby się tego pozbyć ?

(Damian) #17

Wywalić możesz programem Copylock, ale nie wydaje mi się, aby ten plik stwarzał problem.

(Neo26) #18

miałes racje to nie pomogło, czy może ta ikonke blokuje norton?

(Polko P L) #19

raczej nie, zainsttaluj na nowo IE

(Neo26) #20

ściagnąłem tę wersję co mi dałes linka i jak odpalam instalke to pisze mi ze mam nowszą zainstalwana wersje niz ta która chce zainstalowac, i pisze ze ninstalacja nie może dobiegnąć końca