Problem z IE i długie włączanie się Windowsa

Od dzisiaj strasznie wolno włącza mi się Windows ta kreska która przelatuje leci ok 40 razy :o . Jak już mi się pokarze pulpit to włączam muzykę, gadu gadu, IE - i tu zaczyna się problem pokazuje się biały obraz, nie działa nawet Alt + Delete + Ctrl. Zacząłem wchodzić przez Google Chrome na internet ale i ten trochę zamula. Wirusów się nie spodziewam. Co jeszcze jest bardzo ciekawe to to że zawsze miałem 2 Windowsy (zainstalowane na komputerze - bo jeden był zepsuty i zainstalowałem drugi), a teraz jest tylko jeden. Zorientowałem się że komputer widzi tylko jeden wtedy kiedy włożyłem płytkę Windowsa by naprawić (jak zawsze) komendą chkdsk /p /r. Proszę o pomoc :frowning:

skąd masz pewność że nie ma wirusów ??

wykonywałeś podstawowe czynności:

optymalizacja-odchudzanie-windowsa-opis-krok-kroku-t76580.html

naprawiasz system zawsze komendą: chkdsk /p /r ?? :o

pewność że nie ma wirusów mam stąd że przez tydzień komp chodził normalnie tylko dziś się zwiesza a nic nie ściągałem ani nie wchodziłem na podejrzane strony. Po za tym Esecik zaraz wykrywa cosik. Nie wykonywałem tych czynności. Tak zawsze naprawiam tym system bo zawsze to pomaga a dziś nie bo nie mogę się zalogować do swojego Windowsa bo po prostu go komp nie widzi, widzi tylko jakiś WIN3 którego nie kojarzę żebym instalował. A teraz do tematu, po dłuższym korzystaniu z komputera wyskakuje Microsoft Office Enterprise i pisze ze Trwa konfiguracja Microsoft Office Enterprise 2007 ale nawet nie drgnie cały czas widać to okienko i nic nie idzie do przodu.

Dodane 28.04.2010 (Śr) 15:29

Dodam jeszcze (bo teraz to się stało) wyskoczył komunikat : Błąd 1317. Instalator nie może utworzyć folder C;\Program Files\Common Files\MicrosoftShared\Office12\1045. Sprawdź czy ścieżka istnieje w tym systemie i czy masz wystarczające uprawnienia, by ją aktualizować.

P.S: wszystko przy tym Microsoft Enterprise 2007