Problem z ie!

(Adrian Witczak) #1

Uruchamiam IE otwiera się strona główna i po kilku sekundach IE się zamyka! !!

(Psychol8) #2

To może zainstaluj Mozille :lol:

(Adrian Witczak) #3

bardzo śmieszne! !!

(Zizi) #4

Przeskanuj programami Spybot - Search & Destroy oraz CWShredder v1.47.5.Może masz jakiegoś złośliwego wirusa.Programy dostępne w wortalu dobre programy.W ostateczności odinstaluj i zainstaluj program na nowo.

(boczi) #5

Przeinstaluj IE. ;]

(Adrian Witczak) #6

przeinstalowałem i nic!! myśle zeby sformatować dysk!! ale jesli klikne formatuj to sie wszystko usunie?? i będe mógł zinstalować windowsa???

?????????

(system) #7

Jeśli chcesz formatować dysk z windowsem musisz to zrobić z poziomu dosa a jeśli to xp to podczas instalacji możesz to zrobić

(Adrian Witczak) #8

chce sformatować wszystkie dyski.......i zainstalować ponownie wszystko mam win xp!! nigty tego nie robiłem i nie wiem jak to sie robi! a i mam pytanie czy jak sformatuje to windowsa będe mógł zainstalować !!

osoby chętne do wytłumaczenia mi krok po kroku proszeni są o kontakt gg!! 5449899

(Monczkin) #9

(Psychol8) #10

Mi też nie dokońca działa IE (nieda sie otwierać niczego w nowym oknie,i takie tam, media player zresztą też mi niedziała a reinstalacja tych składników nic nie pomaga) ale uznałem że to nie czas na format c: lecz czas na uniezależnienie sie od oprogramowania pewnej znanej dużej firmy. Mozilla jest dobra, niestety niezabardzo obsługuje ŹLE i NIEPOPRAWNIE napisane strony ale takie jest założenie tej przęglądarki - obsługa standardów a nie byle jak sklepanego kodu html.

(filozof) #11

A może tak Operę... :roll: Ja jej używam i serdecznie ją polecam! Na dobreprogramy.com jest nawet artykuł o Operze, polecam :slight_smile:

(Monczkin) #12

A o to niech się już martwia twórcy stron :slight_smile:

z każdą nową wersją jest już lepiej

(Tuwaras) #13

Przychylam się do zdania filozof'a. Opera, ktorej sam osobiście używam jest naprawdę bardzo dobra. Myślę, że nie na darmo ochrzczono ją mianem "najszybszej przeglądarki". Jeśli chodzi o Mozille rownież uważam, że jest b. dobra, aczkolwiek osobiście wolę Operę... (obie są zdecydowanie godne polecenia) Mimo to jestem w stanie zrozumieć KURCZOK'a że stara się naprawić IE, bo niestety nadal jest on niezbędny do wykonywania niektorych czynności, jak skanowanie on-line, czy pobieranie licencji etc. Co do uwagi Pawel'a Media Player'a natomiast, uważam,za dobry odtwarzacz, pod warunkiem, że mówimy o wersji 9. Sam osobiście nie lubię programów pokroju winamp'a, choć ostatnia wersja 5.03 wywarła na mnie pozytywne wrażenie.

W celu rozwiązania problemu proponuję zeskanowanie systemu skanerem on-line MKS-vir - skaner.mks.com.pl - (ale koniecznie w trybie awaryjnym z obsługą sieci) a także zastosowanie programu Ad-Aware 6 - http://www.lavasoft.de . Co do programu Spybot - Search & Destroy mam mieszane uczucia, bowiem mnie osobiście czyścił śmieci i... i coś jeszcze...

Mam nadzieję, że rozwiążesz swój problem... Pozdrawiam, Morfeusz

(Admin) #14

No tak... Ja maiłęm IE 6.0 i miałem z nią wiele problemów... Ale chyba tylko on obsługuje większość skryptów JS... Teraz mam Mozille i nie nażekam... Strony ładują się dużo szybciej i nie miałem z nią żanych problemów... Jedyne co mnie tu wkurza to to że nie wszytskie skrypty JS działają... I inaczej wyświetlają się różne strony... Ale to są detale... Na IE raz nie wyświetlały mi sie wogóle obrazki...niccc...