Problem z ie!

Uruchamiam IE otwiera się strona główna i po kilku sekundach IE się zamyka! !!

To może zainstaluj Mozille :lol:

bardzo śmieszne! !!

Przeskanuj programami Spybot - Search & Destroy oraz CWShredder v1.47.5.Może masz jakiegoś złośliwego wirusa.Programy dostępne w wortalu dobre programy.W ostateczności odinstaluj i zainstaluj program na nowo.

Przeinstaluj IE. ;]

przeinstalowałem i nic!! myśle zeby sformatować dysk!! ale jesli klikne formatuj to sie wszystko usunie?? i będe mógł zinstalować windowsa???

???

Jeśli chcesz formatować dysk z windowsem musisz to zrobić z poziomu dosa a jeśli to xp to podczas instalacji możesz to zrobić

chce sformatować wszystkie dyski…i zainstalować ponownie wszystko mam win xp!! nigty tego nie robiłem i nie wiem jak to sie robi! a i mam pytanie czy jak sformatuje to windowsa będe mógł zainstalować !!

osoby chętne do wytłumaczenia mi krok po kroku proszeni są o kontakt gg!! 5449899

Mi też nie dokońca działa IE (nieda sie otwierać niczego w nowym oknie,i takie tam, media player zresztą też mi niedziała a reinstalacja tych składników nic nie pomaga) ale uznałem że to nie czas na format c: lecz czas na uniezależnienie sie od oprogramowania pewnej znanej dużej firmy. Mozilla jest dobra, niestety niezabardzo obsługuje ŹLE i NIEPOPRAWNIE napisane strony ale takie jest założenie tej przęglądarki - obsługa standardów a nie byle jak sklepanego kodu html.

A może tak Operę… :roll: Ja jej używam i serdecznie ją polecam! Na dobreprogramy.com jest nawet artykuł o Operze, polecam :slight_smile:

A o to niech się już martwia twórcy stron :slight_smile:

z każdą nową wersją jest już lepiej

Przychylam się do zdania filozof’a. Opera, ktorej sam osobiście używam jest naprawdę bardzo dobra. Myślę, że nie na darmo ochrzczono ją mianem “najszybszej przeglądarki”. Jeśli chodzi o Mozille rownież uważam, że jest b. dobra, aczkolwiek osobiście wolę Operę… (obie są zdecydowanie godne polecenia) Mimo to jestem w stanie zrozumieć KURCZOK’a że stara się naprawić IE, bo niestety nadal jest on niezbędny do wykonywania niektorych czynności, jak skanowanie on-line, czy pobieranie licencji etc. Co do uwagi Pawel’a Media Player’a natomiast, uważam,za dobry odtwarzacz, pod warunkiem, że mówimy o wersji 9. Sam osobiście nie lubię programów pokroju winamp’a, choć ostatnia wersja 5.03 wywarła na mnie pozytywne wrażenie.

W celu rozwiązania problemu proponuję zeskanowanie systemu skanerem on-line MKS-vir - skaner.mks.com.pl - (ale koniecznie w trybie awaryjnym z obsługą sieci) a także zastosowanie programu Ad-Aware 6 - http://www.lavasoft.de . Co do programu Spybot - Search & Destroy mam mieszane uczucia, bowiem mnie osobiście czyścił śmieci i… i coś jeszcze…

Mam nadzieję, że rozwiążesz swój problem… Pozdrawiam, Morfeusz

No tak… Ja maiłęm IE 6.0 i miałem z nią wiele problemów… Ale chyba tylko on obsługuje większość skryptów JS… Teraz mam Mozille i nie nażekam… Strony ładują się dużo szybciej i nie miałem z nią żanych problemów… Jedyne co mnie tu wkurza to to że nie wszytskie skrypty JS działają… I inaczej wyświetlają się różne strony… Ale to są detale… Na IE raz nie wyświetlały mi sie wogóle obrazki…niccc…