Problem z IE

(Mamuska35) #1

Gdy próbuje uruchomić IE,to ciągle pojawia się ramka "Nie można załadować pomocy kreatora połączeń internetowych".Skąd tego kreatora wziąć.Próbowałam coś doinstalować z instalki Windowsa 98 SE,ale to ciągle nie to .POMóżCIE PROSZę.

(Misial14) #2

kreator połączeń jest w start->programy->akcesoria->narzędzia internetowe-> kreator połączeń internetowych . Tam wybierasz połączenie klikasz dalej. I ustawiasz czy chcesz mieć poczte w microsoft outlook i czy masz proxy(przy proxy jak się jest nie pewnym najlepiej wybrać automatyczną konfiguracje)

(Mamuska35) #3

Tak jest tam ten kreator tylko jak chcę go otworzyć to jest tak samo jak przy uruchamianiu IE.Tak samo zresztą jest w mój komputer,panel sterowania,opcje internetowe,w zakładce połączenia chcę wpisać użyj kreatora połączeń do połączenia z internetem i guzik.ściągnęłam też IE z tego Vortalu ,ale do końca niechce się zainstalować zatrzymuje sie przy instalowaniu pomocy programu IE.to co mam z tym zrobić,

(Asterisk) #4

Oba OT-y skasowano

(Mamuska35) #5

Tak korzystam z mozilli.A IE potrzebny mi jest by w pełni korzystać z GG.Ten komunikat przy próbie otworzena kreatora brzmi “nie można załadować :!: POMOCY :!: kreatora połączeń internetowych”.pytanie więc dlaczego niemoże tej POMOCY załadować???

(Airborn) #6

mozna jasniej?

(Mamuska35) #7

tzn,bez IE nie można wysyłać np.giffów{nie mogę też korzystać z oprogramowania do Kodaka,ale to szczegół są środki zastępcze}Przy okazji dodam że gdy zamknie się tę informację o niemożliwości załadowania pomocy to jest okno ICWOOBE program wyk.niepraw.operacje…może wiec w tym INCWOOBE diabeł tkwi co???

Złączono Posta : 11.02.2006 (Sob) 10:30

:frowning: halo wiecie coś na ten temat??