Problem z IE

Gdy próbuje uruchomić IE,to ciągle pojawia się ramka “Nie można załadować pomocy kreatora połączeń internetowych”.Skąd tego kreatora wziąć.Próbowałam coś doinstalować z instalki Windowsa 98 SE,ale to ciągle nie to .POMóżCIE PROSZę.

kreator połączeń jest w start->programy->akcesoria->narzędzia internetowe-> kreator połączeń internetowych . Tam wybierasz połączenie klikasz dalej. I ustawiasz czy chcesz mieć poczte w microsoft outlook i czy masz proxy(przy proxy jak się jest nie pewnym najlepiej wybrać automatyczną konfiguracje)

Tak jest tam ten kreator tylko jak chcę go otworzyć to jest tak samo jak przy uruchamianiu IE.Tak samo zresztą jest w mój komputer,panel sterowania,opcje internetowe,w zakładce połączenia chcę wpisać użyj kreatora połączeń do połączenia z internetem i guzik.ściągnęłam też IE z tego Vortalu ,ale do końca niechce się zainstalować zatrzymuje sie przy instalowaniu pomocy programu IE.to co mam z tym zrobić,

Oba OT-y skasowano

Tak korzystam z mozilli.A IE potrzebny mi jest by w pełni korzystać z GG.Ten komunikat przy próbie otworzena kreatora brzmi “nie można załadować :!: POMOCY :!: kreatora połączeń internetowych”.pytanie więc dlaczego niemoże tej POMOCY załadować???

mozna jasniej?

tzn,bez IE nie można wysyłać np.giffów{nie mogę też korzystać z oprogramowania do Kodaka,ale to szczegół są środki zastępcze}Przy okazji dodam że gdy zamknie się tę informację o niemożliwości załadowania pomocy to jest okno ICWOOBE program wyk.niepraw.operacje…może wiec w tym INCWOOBE diabeł tkwi co???

Złączono Posta : 11.02.2006 (Sob) 10:30

:frowning: halo wiecie coś na ten temat??