Problem z IE9

(system) #1

Witam

Mam taki problem z IE9. Otórz mam zainstalowaną 64 bit Vistę Ultimate i zainstalowałem sobie nowego Explorera również w wersji 64 bit. Sądziłem, że również zaktualizuje się wersja 32 bit. Jednak nie i jak dla mnie na dzień dzisiejszy 64 bitowy explorer jest mało użyteczny. Co zrobić, żeby zaktualizował się również 32 bit. IE? Czy poczekać lepiej na pojawienie się przeglądarki na WU? Czy ktoś się już z tym spotkał?

(Zord) #2

to zainstaluj wersje 32 bitową logiczne w systemie są 2 wersje to trzeba zainstalować je obie

(system) #3

Oto chodzi, że się nie da. Na to też wpadłem.

(camper) #4

W systemach x64 nie instaluje się dwóch osobno, mam 7 x64 i IE 9 zaktualizował się w obu wersjach.

Usunąłeś bety RC ? W wersji 32 bitowej masz nadal 8 IE ?

btw: dlaczego w wersji 64 bitwej jest dla Ciebie mało użyteczny, flash w wersji 64 bitowej (beta) jest już dostępny, używam od pół roku, nie ma żadnych z nim problemów/

(system) #5

Nie miałem żadnej wersji IE9. Do tej pory tylko IE8. Wiem, że się nie instaluje dwóch osobnych wersji, jedna instalka powinna zaktualizować obie wersje.

dlaczego w wersji 64 bitpwej jest dla Ciebie mało użyteczn, flash w wersji 64 bitowej już jest, używam od pół roku, nie ma żadnych z nim problemów/

Ponieważ mam problem z multimediami. Owszem, jest Flash 64 bit, ale jest jeszcze jak dla mnie taki sobie.

zorak , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif