Problem z ikonami plików html i htm

Witam. Mam problem związany z pakietem Office 2003. Po instalacji tego pakietu plik html i htm wygląda następująco htmlyr7.jpg

knykuu

Rozumiem, że Opera przestała być domyślną przeglądarką ?

  • jeżeli tak, to:

Otwórz Operę ->Narzędzia ->Preferencje -> Zaawansowane -> Programy - zaznaczasz -> Opera ma sprawdzać, czy jest domyślną przeglądarką - obok klikasz - Szczegóły -> Zaznacz wszystko - ok. ok.

Pozdrawiam

lepiej używaj mozzili a co do twojego problemu to wejdz do katalogu instalacyjnego opery i utwórz nowy skrót i daj go na pulpit bo ten musiał się uszkodzić

@Agaton

nie… taki tempy to nie jestem Lol. opera jest domyślną przeglądarka i ikony plików htm i html sa normalne a po wgraniu offica coś się psuje i sa takie jak wyżej zamieścilem i sie pytam czy ktos wie od czego to.

@up

a mozilli nie chce bo opera lepsza

Mój komputer>Narzędzia>Opcje folderów>Typy plików>szukasz plików htm i html >zmień >wybierasz program do otwarcia>Opera

robiłem juz to 1000x i nic :oops:

Umnie tez tak sie działo pomagało ustawienie IE jako domyślnej przeglądarki, reset i potem spowrotem ustawienie Opery jako domyślnej przegladarki :slight_smile:

Wiec może u Ciebie tez pomoże :slight_smile:

nie pomogło :frowning:

Spróbuj wymusić odświeżenie ikon przez system. W tym celu należy usunąć plik o nazwie IconCache.db z katalogu C:\Documents and Settings\Nazwa_Użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji. Plik ten jest ukryty, do jego zlokalizowania musisz włączyć pokazywanie ukrytych plików i folderów (Narzędzia >Opcje folderów > Widok). Po skasowaniu pliku zrestartuj komputer.

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

już po problemie. word wymuszał dla siebie domyślny edytor www i od tego nie wyświetlało ikon… nieźle :o