Problem Z Ikonami Plików Mp3 itd

Witam

Zainstalowałem pewien program który podawał mi więcej info o empetrójkach

Po zainstalowaniu ikonki piosenek zmeniły

Uinstalowałem ten program mysląc że ikony wrócą do stanu wyjścia

Po deinstalacji ikonki zamieniły sie na ikone rozszerzenia nieznanego przez xp.

Empetrójki działają ale nie moge patrzyć na te ikony

Szykałem info w necie Próbowałem w Opcje Folderów zmienic ikonki Próbowałem jeszcze raz skojarzyć mp3 z Winampem ale nic nie działa

Prosze o pomoc

spróbuj zmienić ikonke w ustawieniach winampa.

Do tego usuń

z tej lokalizacji: IconCache

To 1. już próbowałem a tej lokacji :

C:\Documents and Settings\Twoje konto\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji

To nie mam

Czy nikt nie jest w stanie mi pomóć??

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 15:34 został dopisany post przez SzynszyL

Las Rąk do pomocy :-x :? :o :o :?

Na pewno ? Włączyłeś pokazywanie ukrytych plików i plików systemowych ?

Start->Panel Sterowania->Wygląd i Kompozycje->Opcje folderów->zakładka Widok w nowym oknie->zaznacz "Pokaż ukryte pliki i foldery.

Dla XP można zainstalować programik TweakUI i zastosować opcję Rebuild Icons.

A próbowałeś odinstalować Winampa? Pamietaj żeby zaraz potem zrobić restart - ikony powinny zrobić się “domyślne”. Potem znowu instalujesz Winampa i skojarz wszystkie pliki audio z tym programem. Też miałem takie problemy i zwykle działało :slight_smile:

Usunąłem IconCache , odistalowałem Winampa zainstalowałem jeszcze raz , skojarzyłem pliki audio i nic

Życie ale dziuje za pomoc :cry:

weź jeszcze rejestr wyczyść.

Jak nie pomoże to zainstaluj jeszcze raz ten progs i poszukaj w opcjach, może coś znajdziesz interesującego. I odinstaluj go i zobacz.

Ja tak robiłem z styleXP u znajomego, grzebałem grzebałem bez celu i dało rade :slight_smile:

Wiesz, zawsze jest jeszcze jedna możliwość (jeżeli już tak bardzo Ci przeszkadzają te ikonki…) - magiczne słowo “format” :slight_smile: Pewnie, to już ostateczność, ale zapewniam - działa :slight_smile:

Dobra, nie śmieszny żart…